Pie pirmā panākuma LBL 2. divīzijas čempionātā tikuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, kas savā laukumā uzņēma BJBS Rīga/DSN spēlētājus.

Mača liktenis izšķīrās pēdējā ceturtdaļā, bet līdz tai nedaudz labāk darbojās viesi, kas bija iekrājuši sešu punktu pārsvaru – 50:44. Ceturtās ceturtdaļas sākumā rīdzinieki tika arī pie +9, bet tad iespaidīgu izrāvienu veica VeA. Mūsējie sameta 17 punktus pēc kārtas, nedaudz vairāk nekā minūti pirms mača beigām izvirzoties vadībā ar 61:53. Visā spēlē ventspilniekiem uzvara ar 65:57. Uzreiz divi studenti šajā mačā sasniedza double-double – Aivis Lēmanis sameta 13 punktu un izcīnīja tikpat daudz bumbu pie groziem, bet Eduardam Ceplim 15 punktu un 11 bumbu. Otro maču pēc kārtas rezultatīvākais VeA rindās bija Oskars Gorbants – šoreiz viņa rēķinā 24 punkti. Ventspilnieku kontā tagad ir viena uzvara un viens zaudējums, bet nākamo maču komanda aizvadīs 15. oktobrī, kad savā laukumā uzņems BS Ogre spēlētājus.