Zviedrijas basketbola līgā otro uzvaru izcīnījusi Dāvja Lejasmeiera Sēdertaljes ''Kings'', kura savās mājās ar rezultātu 88:68 pārspēja ''Lulea'' komandu. Ventspilnieks šajā uzvarā atzīmējās ar diviem punktiem.

Sēdertaljes ''Kings'' jau no paša spēles sākuma ''Lulea'' komandai parādīja savu pārākumu, pirmo ceturtdaļu uzvarot ar 22:14, bet pēc trešās ceturtdaļas Dāvja Lejasmeiera klubs bija priekšā ar 25 punktu pārsvaru (71:46). Spēles beigās karaļi svinēja savu otro uzvaru divās spēlēs ar rezultātu 88:68. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 32 punktiem bija horvāts Tonijs Bizaca, kurš realizēja septiņus no deviņiem trejačiem, bet komanda kopumā iemeta 14 no 28 tālmetieniem. ''Lulea'' rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija cits horvāts Tonijs Prostrans.

Dāvis Lejasmeiers laukumā devās komandas starta pieciniekā, nospēlēja 15:22 minūtes, kurās guva divus punktus (2p 1/2, 3p 0/1), atdeva divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja divas piezīmes.