FK Ventspils 2 futbolisti tikuši pie 21. uzvaras čempionātā, savā laukumā nervozā cīņā pieveicot Šitika Futbola skolas komandu.

Ventspilnieki maču sāka ļoti apņēmīgi, regulāri veidojot bīstamus momentus, taču ar to realizāciju tik labi neklājās. Tad par sevi atgādināja Vladimirs Mukins, vispirms precīzi sitot ar galvu, bet pēc Kaspara Svārupa nogāšanas soda laukumā arī realizējot pendeli (šosezon iesists 11 no 12). Mukina kontā līdz ar to jau 16 vārtu guvumi. Sarūpēt viesiem sagrāvi, visu nokārtojot jau pirmajā puslaikā, ventspilniekiem neizdevās – pirmā puslaika izskaņā Šitika Futbola skolas spēlētāji vienus vārtus atguva, bet otrā puslaika sākumā panāca arī 2:2. Par uzvaras vārtu autoru kļuva Daniils Turkovs, turklāt, atkal pārņēmuši vadību, mājinieki sarīkoja arī citus bīstamus momentus, bet vēlreiz panākt divu vārtu pārsvaru nespēja. Mača izskaņā nopietni pastrādāt nācās vārtsargam Valentīnam Raļkevičam, bet viņš ar saviem pienākumiem tika galā lieliski un neļāva sāncenšiem izraut punktu.