Sestdien, 19. septembrī, Igaunijā norisinājās "Tartu atklātais čempionāts" svarcelšanā ar Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas sportistu piedalīšanos. Pirms Eiropas čempionāta U-20 un U-23 vecuma grupās, mūsu “Spars” svarcēlāji pārbaudīja savus spēkus, sasniedzot labus rezultātus.

Rebeka Koha izcīnīja 1. vietu sieviešu konkurencē ar rezultātu 86 kg raušanā un 102 kg grūšanā, kopsummā paceļot 188 kg. Ritvars Suharevs izcīnīja 1. vieta vīriešu konkurencē ar rezultātu 135 kg raušanā un 169 kg grūšanā, kas ir jauns Latvijas rekords jauniešiem, kopsummā paceļot 304 kg. 1 vieta arī Armandam Mežinskim U-17 vecuma grupā ar rezultātu raušanā 115 kg un grūšanā 141 kg, kopsummā paceļot 256 kg, savukārt Artjoms Griščenko izcīnīja 2. vieta U-15 vecuma grupā ar rezultātu raušanā 90 kg un grūšanā 114 kg, kopsummā paceļot 204 kg.

Eiropas čempionāts svarcelšanā notiks no 2.-10.oktobrim Klaipēdā (Lietuva).