FK Ventspils dublieru komanda čempionāta kārtējā mačā savā laukumā pieveica FK Jelgava tuvākās rezerves.

Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja Eduards Tīdenbergs, bet viesi otrajā puslaikā panāca izlīdzinājumu. Lai gan mājinieku pārsvars tik un tā bija iespaidīgs, pārvērst vārtu guvumā to nekā neizdevās, turklāt komanda varēja arī nonākt zaudētājos, bet glāba Valentīns Raļkevičs. Tomēr mača izskaņā jelgavnieku aizsardzība sabruka. Vispirms ar galvu precīzi sita Kaspars Svārups, gūstot savus astotos vārtus sezonā, bet pēc tam vēl spožāku statistiku uzlaboja Vladimirs Mukins. Soda laukumā tika nogāzts Ivans Džoričs, pendeli izpildīja Mukins un sita precīzi. 18 mačos viņa rēķinā 14 vārtu guvumi, turklāt spēlētājs realizējos desmit no 11 izpildītājiem 11 metru soda sitieniem. Vairs notikumu šajā mačā nebija, un FK Ventspils 2 svinēja uzvaru 3:1. Jāatgādina, ka šo pašu komandu pamatspēku cīņa Jelgavā beidzās bez vārtu guvumiem. Māra Smirnova padotajiem tas bija 16. panākums 19 mačos. Vēl divās spēlēs piedzīvoti zaudējumi, bet viena nospēlēta neizšķirti. Jau šodien ventspilnieki turpinās dalību dublieru čempionātā, Rīgā spēlējot ar Skonto tuvākajām rezervēm.