Tradicionālajā šaha turnīrā Liepājas rokāde, kurš šogad iekļauts starptautiskās federācijas kalendārā un kuru apmeklēja arī tās prezidents Kirsans Iļumžinovs, piedalījās arī četri Ventspils šahisti.

Open turnīrā Dana Reizniece-Ozola ar 13 partijās izcīnītiem 8,5 punktiem ieņēma 16. vietu un arī saņēma labākās šahistes balvu. Jānis Isakovs sakrāja 6,5 punktus un finišēja 53. vietā, 62. finišēja Vjačeslavs Verņuks, bet četras vietas zemāk ierindojās Uldis Skolmeistars (abiem 6 punkti). Kopumā Open turnīrā spēlēja 104 šahisti. Ātrspēles turnīrā Isakovs izcīnīja septiņus punktus un ieņēma 32. vietu, Verņuks, sakrājot tikai par puspunktu mazāk, ierindojās par 12 vietām zemāk, bet Skolmetara kontā 5,5 punkti un vieta septītajā desmitā. Liepājas rokādes laikā parasti tiek rīkoti arī tenisa turnīri, un ventspilnieki atzīmējās dubultspēlēs – Reizniece-Ozola ar savu pārinieci bija otrās, bet Isakovs un Verņuks izcīnīja trešo vietu.