Aizvadītajā nedēļas nogalē notika Latvijas telpu futbola virslīgas čempionāta Izslēgšanas turnīra pusfināla spēle, kurā BFC „Daugavpils” savā laukumā ar 9:3 (5:0) pārspēja FK „VTO Ventspils” komandu.

Jau pirmajā puslaikā BFC „Daugavpils” iekrāja pārliecinošu 5-0 pārsvaru. Otrajā puslaikā ventspilnieki atguva divus vārtus, tomēr BFC „Daugavpils” spēlētāji neļāva sev pietuvoties, padarot nākamo divu minūšu laikā rezultātu 7-2.

Abas komandas iepriecināja skatītājus ar rezultativitāti, kad spēles 34.minūtē tika gūti uzreiz trīs vārti. Vairāk vārti šajā spēle netika gūti un BFC „Daugavpils” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 9-3. Vārtus FK „VTO Ventspils” labā guva  Ivans Jeļica, Andrejs Saleiko un Aleksejs Vozņuks. Sērijā rezultāts kļuva 2-1 par labu BFC „Daugavpils”, tādējādi daugavpiliešiem pietiek ar vienu uzvaru, lai kvalificētos finālam.

Nākošā sērija spēle notiks 18.aprīlī plkst. 16:00 sporta hallē „Pārventa”

„VTO Ventspils” komandā spēlē: Aleksejs Soleičuks, Aleksandrs Novožilovs, Dmitrijs Kuzmins, Ivans Jeļica, Andrejs Saleiko,  Oļegs Jurčenko, Mihails Rjumšins, Salvis Roga, Aleksejs Vozņuks, Andris Grīslis un Daniels Vasiļjevs.