Olimpiskā centra Ventspils čempionātā hokejā pie panākuma tikuši Kurekss spēlētāji. Mačā ar Rodeo otrās trešdaļas sākumā viņi panāca divu vārtu pārsvaru (Ingus Turks, Mārtiņš Feifers), bet sāncenši drīz vien vienus vārtus atguva (Ģirts Zvirgzdiņš), tā kā izšķirošie notikumi risinājās pēdējā trešdaļā.

Pareizāk sakot, tās izskaņā. Rodeo hokejisti neļāva sāncenšiem vairs attālināties, taču arī pašiem neizdevās panākt izlīdzinājumu, tāpēc mača beigās spēlējot skaitliskā vairākumā, laukumā tika sūtīts sestais spēlētājs. Taču tas beidzās ar zaudētiem vārtiem. Gustavs Celms 24 sekundes līdz mača beigām panāca 3:1, bet vēl pēc 20 sekundēm precīzi meta arī Renārs Namiķis – 4:1. Regulārajā sezonā atlikusi vēl tikai viena spēle, kurā tiksies Rodeo un Dundagas hokejisti.