18. oktobrī plkst. 18.40 pēc Latvijas Basketbola līgas spēles pirmās ceturtdaļas starp BK "Ventspils" un BK "Jēkabpils" Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs par panākumiem starptautiskās sacensībās sveiks svarcēlāju Rebeku Kohu un basketbolistu Robertu Blumbergu, kā arī sportistu trenerus Eduardu Andruškeviču un Juri Petrovu.

Svarcēlāja Rebeka Koha Ķīnas pilsētā Naņdzjinā notiekošajā pasaules jaunatnes Olimpiādē, trenera Eduarda Andruškēviča vadībā svara kategorijā līdz 48 kilogramiem izcīnīja 3. vietu. Kopsummā Rebeka pacēla 165kg (raušanā 75 un grūšanā 90).

Basketbolists Roberts Blumbergs Latvijas U-16 izlases basketbola izlases sastāvā izcīnīja 2. vietu Eiropas čempionātā, kur vidēji spēlē 23 minūšu laikā guva 7,2 punktus un izcīnīja 6,6 atlecošās bumbas. Finālspēlē Latvijas izlase ar 53:78 piekāpās Francijas izlasei.