SMScredit.lv Virslīgas čempionāta 21. Spēļu kārtas pirmajā mačā 11. jūlijā FK „Ventspils” futbolisti viesos Hanzas vidusskolas laukumā ar 3:0 pieveica FS „Metta”/Latvijas Universitāte komandu.

Ventspils komandas rindās šovakar debitēja Danils Ulimbaševs, bet otrs jaunieguvums Ģirts Karlsons šoreiz laukumā vēl nedevās, jo nav līdz galam nokārtoti transfēra dokumenti.

Latvijas čempioniem mača rezultātu izdevās atklāt jau spēles 4. minūtē, kad pēc Ahmeda Abdultaofika centrējuma bumbu studentu vārtos ieraidīja albāņu leģionārs Ndue Muječi. Bet 36. minūtē ventspilniekiem vēlreiz paveicās pretinieku soda laukumā, kad bumba no Simona Pauļus ielidoja vārtos pāri mājinieku vārtsargam Oskaram Darģim.

Otrā puslaika ievadā pēc Vitālija Rečicka tālsitiena bumba tikai nedaudz lidoja garām „Metta”/LU vārtu stabam, bet 73. minūtē kurzemniekiem tomēr izdevās gūt trešos vārtus, kad sesto precīzo sitienu šosezon izpildīja Abdultaofiks.

Šosezon abas komandas iepriekš jau bija divreiz tikušās, abās spēlēs panākumu ar identisku rezultātu 2:0 izcīnot „Ventspils” futbolistiem.

Pēc šīs kārtas Virslīgā sekos divu nedēļu ilgs pārtraukums, kura laikā "Ventspils" izcīnīs savas kaujas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā.