Rīgā norisinājās Eiropas čempionāts galda hokejā, kurā piedalījās arī Jaunrades nama galda hokeja spēlētāji.

Sākotnēji čempionāta norises vieta bija paredzēta Harkovā, bet sakarā ar nemieriem Ukrainā, čempionāta rīkošanu uzņēmās mūsu galvaspilsēta.

Šajās Eiropas meistarsacīkstēs piedalījās 250 dalībnieki no 14 valstīm.

Latvijas izlases sastāvā čempionātā piedalījās Aleksandrs Žernovojs (Open; Veterāni), Rūdolfs Kamzols (Open), Laima Kamzola (Dāmas), Elēna Rācenāja (Dāmas), Raimonds Īša (Veterāni), Elvis Arhinovičs (Juniori U13) un Dainis Zariņš (Veterāni 50+).

Open klasē Latvijai dramatiskā cīņā finālā izdevās izraut uzvaru pār Krieviju un pirmo reizi triumfēt Eiropas čempionātā. Zelta medaļa līdz ar to arī mūsu spēlētājiem Aleksandram Žernovojam un Rūdolfam Kamzolam, savukārt dāmas ieņēma 3. vietu.

Veterāni ar Aleksandru Žernovoju un Raimondu Īšu izcīnīja 3. vietu. Teicami savu debiju Latvijas izlasē aizvadīja Elēna Rācenāja. Viņa pārvarēja grupas turnīra slieksni, iekļūstot Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā. Ļoti sīvā cīņā Elēna godam piekāpās Eiropas čempionei Viktorijai Laričevai ar 3:4 - galotnē Elēnai augstā 7. vieta. Laima Kamzola ierindojās 10. vietā. U13 nominācijā Ventspili pārstāvēja Elvis Arhinovičs, kurš ierindojās 10. vietā.