Limbažos notika starptautiskas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā „Sudraba airi”. Sacensībās piedalījās Igaunijas, Lietuvas un Latvijas airētāji.

Sportisti sacentās 200 metru distancē. Ventspils kanoisti Mārtiņš Burkovskis, Ģirts Jansons, Dāvis Iļjins un Ivo Jēkabsons uzvarēja 4X200m stafetē. Mārtiņš Burkovskis kopā ar Antonu Knesi (sporta klubs „Barons”) uzvarēja vīriešu kanoe divnieku distancē.

Vieninieku konkurencē 2. vietu izcīnīja Arvim Iļjinam, bet 3. vieta Mārtiņam Burkovskim.

Junioriem kanoistiem vieniniekā bronzas medaļu izcīnīja Dāvis Iļjins, viņam kopā ar Ģirtu Jansonu arī sudraba medaļa divnieku sacensībās.

Savukārt jaunākās grupas smaiļotāju meitenēm Betija Maija Niemiro vieniniekā izcīnīja 2. vietu un divniekā kopā ar Annu Saļņikovu ieguva 3. vietu.