No Latvijas čempionātā junioru un U-23 vecuma grupā ar medaļām atgriezušies Ventspils kanoe airētāji.

Kanoistiem junioriem 1000m distancē par Latvijas čempionu kļuva Dāvis Iļjins, trešo vietu izcīnīja Ģirts Jansons, bet sestajā vietā ierindojās Raivo Jēkabsons. Divniekā Dāvim un Ģirtam trešā vieta, bet četriniekā kopā ar limbažniekiem Aleksu Podenski un Rūdolfu Segliņu uzvara 1000 un 200 metros, kā arī sudrabs 500m distancē. 500m distancē Iļjinam otrā vieta, bet Jansonam – piektā.

U-23 vecuma grupā 1000 metros uzvarēja Arvis Iļjins, bet 200m distancē trešajā vietā finišēja D. Iļjins, bet sestajā – Jansons. 200 un 500 m distancēs pirmie trijnieki bija identiski – uzvarēja Dagnis Iļjins, otrajā vietā Arvis Iļjins, trešajā vietā vietā Mārtiņš Burkovskis. Šajos mačos notika arī atlase uz Eiropas junioru un U-23 čempionātu, kas jūnija beigās notiks Francijā. Latvijas izlases sastāvā startam šajās sacensībās tika iekļauti Dagnis, Arvis un Dāvis Iļjini un Ģirts Jansons.