Septīto panākumu pēc kārtas izcīnījusi FK Ventspils dublieru komanda, šoreiz pārliecinoši pārspējot Metta/LU .

Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja Tornike Tarhnišvili, kurš diskvalifikācijas dēļ izlaida Virslīgas spēli, tāpēc izmantoja iespēju izkustēties dublieru čempionāta mačā. Gruzīnu pussargs piedalījās arī otro vārtu guvumā, tiesa, tas jau notika otrajā puslaikā – Toka centrēja, Roberts Freidgeims precīzi sita ar galvu. Punktu mačam pielika Dāvis Indrāns, precīzi noslēdzot skaistu kombināciju.

FK Ventspils dublieriem tas bija septītais panākums tikpat mačos, un ventspilnieki ir vienīgie, kas turnīrā nav zaudējuši ne punktu (FK Liepāja2 ir seši panākumi), turklāt iespaidīga ir arī gūto un zaudēto vārtu attiecība – 26:3. Nākamo maču komanda aizvadīs vien 11. jūnijā, kad savā laukumā uzņems Spartaka otro komandu.