"Aldaris" Latvijas basketbola līgas pusfinālsērijā starp BK "Ventspils" un BK "Jēkabpils" būs nepieciešama piektā, izšķirošā spēle, jo ceturtajā mačā jēkabpilieši savā laukumā svinēja uzvaru 85:71, panākot 2:2. Izšķirošā spēle notiks sestdien Ventspilī.

Atšķirībā no sērijas pirmajām trim spēlēm, šoreiz labāk uzsāka jēkabpilieši, un labais sākums tik ļoti uzvilka mājiniekus, ka jau pirmajās desmit minūtēs viņi tika pie ievērojamāka pārsvara. Kamēr BK "Ventspils" spēlētāji nekā nevarēja uztaustīt savu spēli, mājinieki meta precīzi no jebkuras distances, ceturtdaļu uzvarot 38:24. Mača turpinājumu var raksturot pavisam īsi – ventspilnieki dzinās pakaļ, mājinieki veiksmīgi saglabāja distanci.

Otrajā ceturtdaļā viesi it kā piebremzēja sāncenšu uzbrukuma eksploziju, taču pašiem stabilitāti uzbrukumos atrast nekā nesanāca. Galu galā puslaika izskaņa beidzās ar vēl vienu jēkabpiliešu veiksmes uzplaiksnījumu, traku tālmetienu iemeta Kemerons Randls un jau mīnus 15 – 39:54… Kaut kas līdzīgs turpinājās arī otrajā puslaikā, ventspilnieki cīnījās līdz galam, bet salauzt ārkārtīgi motivētos laukuma saimniekus neizdevās.

BK "Jēkabpils" svinēja uzvaru 85:71, sērijā panākot izlīdzinājumu 2:2. Sērijas izšķirošā spēle sestdien, 3. maijā, risināsies Ventspilī. Mača sākums pulksten 17.