Ventspils Piedzīvojumu parka BMX trasē notika sporta skolas „Spars” sezonas atklāšanas un Open BMX sacensības.

Apskati foto!

Lieliskos laika apstākļos labā trasē un kuplu skatītāju skaita atbalstīti uz starta izgāja visu Latvijas klubu BMX sportisti.

Sporta skolas „Spars” Sezonas atklāšanas sacensībās BMX labākie sasniegumi: 17+ grupā pirmajās trīs vietās „Spars” sportisti – Matīss Priede, Kristaps Ezītis un Edgars Bingelis, 11/13 gadīgo grupā meitenēm 1. vietu izcīnīja Maija Bingele, savukārt Krūzeri 12+ grupā 1. vietā Kristaps Ezītis, 3. vietā Markuss Valdmanis.

11/12 gadīgo grupā nepārspēts palika ventspilnieks Rolands Pommers, bet 9/10 gadīgo grupā mūsu labākais sasniegums - 6. rezultāts Salvim Garančam. 7/8 gadīgo grupā no 40 dalībniekiem 2. vietu izcīnīja Eduards Bučiņš un 6 gadīgo grupā 3. vietā Justs Jēkabs Berks.

Open Ventspils sacensību vērtējumā 8 gadīgo grupā 33 dalībnieku konkurencē otro labāko rezultātu aiz rīdzinieka Edgara Langmaņa sasniedza ventspilnieks Eduards Bučiņš, 8. vietā mūsu Krišjānis Dzenis, bet 9/10 gadīgo grupā ceturto vietu no 32 dalībniekiem izcīnīja Salvis Garančs. 11/12 gadīgo grupā no 25 dalībniekiem līdera godu noturēja talantīgais „Spars” riteņbraucējs Rolands Pommers, 5. vietā Artis Zemrūķis un pirmajā desmitniekā ar 9. rezultātu vēl iekļuva Rihards Anšics, savukārt 13/15 gadīgo grupā labākais no ventspilniekiem ar 15. rezultātu bija Markuss Valdmanis.