Kuldīgas novada Sporta skolas rīkotās atklātajās sacensībās vieglatlētikā C grupai (2001.–2002. g. dz. meitenēm un zēniem) piedalījās arī Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi mājās atveda 9 medaļas.

Vislabāk mūsējiem veicās 60m/b meitenēm, kur Agra Paipala audzēkne Luīze Dārta Sietiņa ar rezultātu 11,43 s izcīnīja 2. vietu un Daiņa Lodiņa trenētā Rebeka Vesele izcīnīja 3. vietu, rezultāts –12,22 s. Zēniem 60m/b 3. vietā ierindojās Ņikita Agapovs, rezultāts – 10,56 s (treneris Arno Kiršteins). 1000 m skrējienā zēniem un meitenēm ar sudraba medaļām 2. vietā ierindojās Aivara Čakļa audzēkņi Madara Čače, rezultāts 3:38,18, un Daniels Kraučs, rezultāts 3:31,72. Frenks Klapars (treneris Aivars Čaklis) ar rezultātu 1,50 m izcīnīja 2. vietu augstlēkšanā un 37 dalībnieku konkurencē bronzas medaļu – augsto 3. vietu tāllēkšanā ar rezultātu 4,44 m. Arī 3.vietu augstlēkšanā ar rezultātu 1,45 m izcīnīja un pie otras bronzas medaļas tika Ņikita Agapovs. Lodes grūšanā zēniem Madars Bakanauskis (treneris Agris Paipals), izcīnīja 2. vietu, aizgrūžot lodi 10,64 m.

Pie medaļām šoreiz netika, bet labāko desmitniekā ierindojās arī Kristīne Dunkure, Ketlīna Bandere, Linda Deržinskaite, Diāna Rjabova, Jānis Sparāns, Nils Blumbergs, Pēteris Mikuckis, Ivo Lībis, Gustavs Grants, Kristaps Fiļipjonoks, Henriks Judziks un Toms Melderis. Vēl komandā startēja Arta Kalniņa, Rolanda Vesele, Linda Lelde Līduma, Kārlis Mihailovs.