Honda spēlētāji kārtējā Latvijas čempionāta spēlē telpu futbolā savā laukumā uzņēma LSPA/SPORTIMA komandu un smagā cīņā piedzīvoja zaudējumu 2:3.

Rīdzinieki spēlei pieteica optimālāko sastāvu, turpretim ventspilnieku rindās spēlei savainojumu dēļ tika pieteikti vien septiņi spēlētāji, un tieši soliņa garums izrādījās būtiskākais arguments uzvarētāj noteikšanai. Jau mača sākums iecirta vēl vienu robu Hondas sastāvā, jo atkal traumā iedzīvojās Mihails Rjumšins, kurš pavisam nesen bija atgriezies sastāvā. Nepatīkams kritiens šoreiz pārvērties rokas lūzumā...

Spēles pirmajā puslaikā viesu futbolists Artūrs Jerofejevs 10. un 16.minūtē pārspēja Jevgeņiju Siromolotovu un panāca 2:0, tomēr otrajā puslaikā mājinieki sarūpēja tik pat iespaidīgu atbildi. Vispirms Aleksejs Soleičuks samazināja rezultāta starpību, bet un 29. minūtē Ruslans Marčenkovs panāca izlīdzinājumu. Tomēr LSPA/SPORTIMA garais rezervistu soliņš nospēlēja savu lomu - 34.minūtē Pāvels Jermiļins atkal izvirzīja vadībā savu komandu, kas vadību noturēja līdz mača beigām.

Ventspilnieki piecās spēlēs pa reizi uzvarējuši un spēlējuši neizšķirti, kā arī trīs reizes zaudējuši, un šobrīd ieņem sesto vietu astoņu komandu konkurencē. 24. novembrī Hondu viesos gaida eksāmens pret čempionāta līderiem Rabas spēlētājiem.