Aizvadīta otrā spēļu diena 3. Trīsbumbu spēļu futbola turnīrā un kļuvušas zināmas vēl četras komandas, kas turpinās cīņu par futbola turnīra godalgām.

A grupā pārliecinošāko sniegumu rādīja Mērnieka un Bucher Shoerling komandas, kuras savstarpējā spēlē arī noskaidroja grupas uzvarētājus. Uz brāļu Dāvja un Elvja sarūpētu vārtu guvumu buheri atbildēja ar diviem telpu futbolā pieredzējušā Dmitrija Kuzmina vārtiem, tā svinot uzvaru 2:1 un izcīnot pirmo vietu grupā. Mērnieki finišēja otrie, bet Jamaica East un ZS Krasti/Tārgale turpinās turnīru ar cīņām par 9. - 17. vietu.

B grupā tikai pēdējā apļa mačā noskaidrojās komandas, kas iekļuvušas ceturtdaļfinālā. Uzvaras izcīnīja Jamaica West (pieveica komandu FanSept) un Blackstreet Boys (pieveica Cigāru), kas tad arī grupā ieņēma pirmās divas vietas.

9. jūlijā 3. Trīsbumbu spēļu futbola mači turpināsies ar spēlēm par 9. - 12. un 13. - 17 vietu, bet 11. jūlija tiks noskaidroti futbola čempioni.