Divas dienas orientieristi Irbenes mežos cīnījās par Latvijas čempiona tituliem vidējās distancēs un stafetēs.

Apskati fotogrāfijas!

Mūsu sportisti kopā ar talseniekiem pārstāvēja komandu Ziemeļkurzeme OK. Abās sacensību dienās gan vidējo distanču čempionātā, gan stafetēs kopā startēja vairāk nekā 600 dalībnieku no visas Latvijas. Jāpiebilst, ka orientieristi sacentās 35 sieviešu un vīriešu klasēs.

Ziemeļkurzemes OK orientieristi izcīnīja divas zelta medaļas un vienu sudraba, bet diviem pārstāvjiem tikai nedaudz pietrūka līdz labāko trijniekam. Sieviešu prestižākajā klasē – S21 E – 17 sportistu konkurencē triumfēja Krista Mihailova, kas par 1 minūti un 15 sekundēm apsteidza otrās vietas īpašnieci Aiju Skrastiņu, bet trešā palika Laura Vīķe.

Vīriešu V21 E klasē (28 dalībnieki) pārliecinoši uzvarēja vairākkārtējais Latvijas čempions Mārtiņš Sirmais. Mārtiņš par 3 minūtēm un 21 sekundi apsteidza sudraba godalgas ieguvēju Kalvi Mihailovu, bet vēl deviņas sekundes vēlāk finišu sasniedza Jānis Krūmiņš.