"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē BK "Ventspils" ar 93:63 pārspēja BK "Jelgava" vienību. Uzvarētāju labā 18 punktus un septiņas atlēkušās bumbas izcīnīja Ronalds Zaķis, savukārt Jānis Timma pievienoja 14 punktus.

Nedaudz negaidīti, bet spēle iesākās līdzīgi – ventspilniekiem brīžiem buksēja uzbrukums, bet Jelgavas komanda koncentrējās uz ātrām pārejām no aizsardzības uzbrukumā. Ceturtdaļas vidū Laksa, Simss un Zaķis guva astoņus punktus pēc kārtas, mājiniekiem iegūstot +6 (15:9). Pirmā ceturkšņa noslēgumā Ventspils uzbrukumi lielākoties tika virzīti caur Zaķi, komandai pirmās 10 minūtes noslēdzot ar +9 (25:16).

Otro ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka viesi, Dušelim, Čemberlenam un Silavam pietuvinot jelgavniekus līdz -3 (23:26). Ventspils tomēr vadību neatdeva, atkal atraujoties līdz +9 ceturtdaļas vidū (39:30), bet otro ceturkšņa pusi aizvadot krietni stabilāk un pārtraukumā dodoties pie +10 (48:38). Ventspilnieku rindās pirmajā puslaikā pa deviņiem punktiem guva Ronalds Zaķis un Mārtiņš Laksa, bet viesiem ar 13 punktiem labākais bija Kristaps Kanbergs.

Trešajā ceturtdaļā mājinieki turpināja uzbrukumā spēlēt caur Zaķi, bet jelgavnieki spēja epizodiski atbildēt ar prettriecieniem. Komandas kopumā tomēr spēlēja mazrezultatīvi, bet pirms izšķirošajām 10 minūtēm vērā ņemamu vadību joprojām saglabāja Ventspils – 62:51.

Mājinieki ceturto ceturksni iesāka ļoti apņēmīgi, Timmam un Kempbelam nosakot toni ventspilnieku uzbrukumā.

Pēc pirmajām divām ar pusi minūtēm mājinieku pārsvars pieauga līdz +16 (72:56), bet ceturtdaļas vidū pat līdz +19 (77:58). Četras minūtes līdz spēles beigām jelgavnieku paņemtais minūtes pārtraukums nāca krietni par labu ventspilniekiem – viesu uzbrukums pavisam apstājās, savukārt mājinieki turpināja uzbrukt precīzi no dažādām pozīcijām, mača izskaņā Zaķim pēc Lejasmeiera "alley-oop" piespēles panākot +30 (93:63).

Uzvarētāju labā 18 punktus un septiņas atlēkušās bumbas guva Ronalds Zaķis, 14 punktus pievienoja Jānis Timma, bet Folarins Kempbels un Mārtiņš Laksa pievienoja pa ducim. Jelgavniekiem labākais ar 21 punktu un astoņām atlēkušajām bumbām bija Šedriks Heinss.

BK "Ventspils" izcīnīja 14.uzvaru 16 spēlēs, saglabājot otro vietu turnīra tabulā. Nākamo spēli ventspilnieki aizvadīs 30.martā, Hanzas vidusskolā sacenšoties ar "Barons kvartāls" (18-10, 3.vieta). Jelgavai tikmēr 16.neveiksme 29 mēģinājumos, kas liek Zemgales komandai atkāpties uz septīto vietu līgā.