Ļoti vāji nospēlējot uzbrukumā un svarīgākajos brīžos nepiebremzējot sāncenšu līderus, zaudējumu pēdējā FIBA Izaicinājuma kausa Last16 spēlē piedzīvoja BK Ventspils basketbolisti, līdz ar to arī izstājoties no šī turnīra.

Ventspilnieki pirmajā puslaikā spēja gūt vien 20 punktus (20:26), tomēr pēc pārtraukuma uz brīdi šķita, ka komanda atguvusies un gatava mainīt mača gaitu. Diemžēl stabilitāti atrast tā arī neizdevās – pēc trim ceturtdaļām jau -9 (35:44), bet pēdējās izskaņā arī -17 (46:63) Maz gandarījums bija Mārtiņa Laksas tālmetiens pēdējā sekundē.. Neveiksme  58:87 un Eiropas sezona galā...

Izšķirošajā spēlē BK Ventspils pieļāva 18 kļūdas, bet atdeva tikai astoņas rezultatīvās piespēles, turklāt mērķī raidīja vien četrus tālmetienus. Ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Mārtiņš Meiers, kuram arī septiņas bumbas pie groziem.

Jau svētdien ventspilnieki savā laukumā Aldaris LBL mačā uzņems VEF komandu.