Latvijas čempionātā telpu futbolā ceturtdaļfinālu ar uzvaru papildlaikā sākuši Hondas spēlētāji, savā laukumā ar 4:3 pieveicot Orions/FK Ogre.

Ceturtdaļfinālā cīņas notiek līdz divām uzvarām, tāpēc neizšķirti spēlēs noslēgties nevar, turklāt ļoti svarīgas ir spēles savā laukumā. Ventspilniekiem mačs ar Ogres spēlētājiem savā laukumā nesākās pārāk veiksmīgi, jo jau ceturtajā minūtē vadībā bija viesi. Otrā puslaika vidū rezultāts kļuva jau 2:0, bet ventspilnieki centīgi mēģināja maču glābt. 37. minūtē - trīs minūtes līdz mača beigām – neatlaidība tik atalgota. Kādā no epizodēm bumba lidoja vārtos no viesu spēlētāja Andreja Kondratjeva (Ogres otro vārtu autora) un rezultāts kļuva 1:2. Mača priekšpēdējā minūtē Hondai arī izdevās panākt neizšķirtu, kad precīzs sitiens padevās Vitālijam Petkevičam. 2:2 un pagarinājums!

Telpu futbolā papildlaiks ilgs desmit minūtes, turklāt tajā nav spēkā zelta vārtu likuma. Pirmajās astoņās minūtēs divas reizes izcēlās Aleksejs Soleičuks, nu jau mājiniekiem sagādājot divu vārtu pārsvaru, tomēr priekšpēdējā minūtē viesi panāca 4:3. Tomēr vēl viena brīnumaina izglābšanās nebija šī mača scenārijā – Honda nosargāja uzvaru, tā arī sērijā izvirzoties vadībā 1:0.

Otrā spēle risināsies Ogrē 3. martā. Trešā spēle būs vajadzīga Monarha un RTU mačā, bet vēl vienā Raba pirmajā mačā ar 5:1 pieveica Ismu.