Latvijas Basketbola čempionāta otrajā divīzijā pie trešā panākumā pēc kārtas tikuši "Ventspils Augstskolas" basketbolisti, kas savā laukumā pieveica Ogres komandu 74:58.

"Ventspils Augstskola" pirms šī mača bija svinējusi divas uzvaras pret "Valmieru"/BSS (76:55) un RSU (78:63). Tikmēr ogrēnieši gadu bija sākuši ar piecām uzvarām piecās spēlēs – pret Gulbenes BJSS/"Bukiem" (91:47), "Līvāniem" (66:64), "Vidzemes Augstskolu" (71:58), "Valmieru"/BSS (79:67) un "Rīgu"/"Rīdzeni"/LU (91:75).

Ventspilniekiem izdevās jau pirmajās minūtēs iegūt četru sešu punktu pārsvaru. Deviņas sekundes līdz ceturtdaļas beigām Raimonds Pabrieža ar precīzu tālmetienu gan atjaunoja neizšķirtu (15:15), taču ceturtdaļas pēdējā sekundē Roberts Pāže arī atbildēja ar tālmetienu (18:15).

Otrās ceturtdaļas vidū "Ventspils Augstskolas" pārsvars jau bija 13 punkti (32:19), tomēr ogrēnieši lieliski aizvadīja puslaika pēdējo minūti – viesi guva deviņus punktus pēc kārtas un puslaiku pārtraukumā devās tikai ar četru punktu deficītu (34:38). Pēc pārtraukuma ventspilnieki gan atkal atjaunoja pārsvaru un pēdējā ceturtdaļā to bez lielām problēmām arī nosargāja – 74:58.

"Ventspils Augstskola" ar 13 uzvarām 20 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu. Ogrēnieši ar desmit uzvarām un desmit zaudējumiem ir astotie. Nākamo spēli "Ventspils Augstskola" aizvadīs 20.februārī, kad viesosies pie "Rīgas"/DSN.