Piekto uzvaru Olimpiskā centrs Ventspils atklātajā hokeja čempionātā izcīnījuši Rodeo hokejisti, kas ar 5:3 pieveica VHNK hokejistus.

Pirmo trešdaļu, pateicoties Edija Vaitkusa un Dāvja Delvera precīzajiem metieniem, ar 2:0 savā labā noslēdza Rodeo spēlētāji, bet otrās sākumā Krists Pētersons vienus vārtus atguva. Perioda turpinājums gan atkal piederēja motobraucējiem – ar vārtiem vairākumā Mārtiņš Linnenfelds un Ēriks Kukainis panāca jau 4:1.

Izšķirošajā periodā novadniekiem divas reizes bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, un pirmo no tiem izmantoja Jānis Šteinbergs. Vienādos sastāvos Rodeo gan tūlīt spēja atjaunot trīs vārtu pārsvaru (Viesturs Šauriņš), tomēr vēl viens precīzs Pētersona metiens atjaunoja mača intrigu.

Drīz vien VNHK spēlētāji tika pie otrā vairākumā šajā periodā, taču izmantot to nespēja un arī atlikušajā laikā vārtu guvumu vairs nebija. Rodeo tas bija piektais panākums astoņās spēlēs, bet novadniekiem pie uzvarām joprojām nav izdevies tikt.

OC Ventspils čempionāts hokejā

VNHK – Rodeo 3:5 (0:2, 1:2, 2:1)

Vārti: 0:1 E. Vaitkuss (Delveris) 8:33, 0:2 Delveris (Sanders, R. Vaitkuss), 1:2 Pētersons 16:01, 1:3 Linnenfelds (E. Vaitkuss) 17:50 vair., 1:4 Kukainis (Linnenfelds) 20:03 vair., 2:4 Šteinbergs 29:11 vair., 2:5 Šauriņš (Vinciūns) 29:49, 3:5 Pētersons (Šķēle) 30:33