Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunākās grupas audzēkņi piedalījās Kuldīgas sporta skolas atklātajās vieglatlētikas sacensībās, kas daudziem jaunajiem sportistiem bija pirmās sacensības tik sīvā konkurencē.

Kopumā novadu pārstāvēja 36 sportisti. Meitenēm medaļnieku godā iekļuva Ketija Orlovska 600m distancē ar rezultātu 2:09,77, izcīnot 2.vietu. Ieva Priekule 200m 3.vieta ar rezultātu 34,33 un 7.vieta tāllēkšanā. Rūta Zāle 4.vieta augstllēkšanā. Sprintā, kur ir vislielākā konkurence mūsu Tija Freimane izcīnīja 11.vietu ar rezultātu 9,92 (48 dalībnieces). Pirmajā desmitniekā iekļuva: R.Špude,A.Kalniņa,K.Granta.

Aleksis Jurgensons pārliecinoši labākais ( 1.vieta)pildbumbas mešanā ar rezultātu 14,00 m un 4.vieta augslēkšanā. 60m barjerskrējienā finālā iekļuva divi novada sportisti Pauls Slaņķis un Klāvs Laudāns. Pauls izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 11,86, bet Klāvs palika ceturtais ar rezultāru 11,98 un 7.vieta 60m skrējienā. Paulam labs rezultāts arī 200 m distancē 5.vieta ar rezultātu 33,16.

Pirmajā desmitniekā iekļuva: R. Mažrims, R. Jurgensons, K. Bešmeņovs, M. Meiers, E. Hrustovs. Stafetes skrējienā 4x100m zēniem 5.vieta, bet meitenes sestās.