Kārtējos mačos Olimpiskā centra Ventspils atklātajā čempionātā hokejā pie uzvarām tikuši Kurekss un Saldus/Pryor hokejisti. Saldeniekiem tas ļāvis nostiprināties pirmajā vietā, bet Kurekss komanda pakāpusies uz otro pozīciju.

Kurekss komanda mērojās spēkiem ar VNHK un pirmajā trešdaļā pēc Ulda Šķēles metiena nonāca zaudētājos. Tomēr jau šī paša perioda tupinājumā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, kocinieki panāca izlīdzinājumu (Jānis Vītols). Otrā perioda sākumā Rolands Frīdenbergs realizēja vēl vienu Kurekss vairākumu, bet četras sekundes līdz trešdaļas beigām guva arī komandas trešos vārtus (3:2), turklāt atkal komandas spēlēja nevienādos sastāvos. Trešajā periodā vārtu vairs nebija un kocinieki svinēja uzvaru 3:2.

Rezultatīvāka cīņa risinājās Saldus/PRYOR un Dundagas mačā, kurā tikai ar nepilnām divām maiņām spēlējošajiem saldeniekiem izdevās nokārtot uzvaru spēles otrajā pusē. Pirmo periodu savā labā noslēdza Saldus hokejisti (Jurģis Žukas), bet otrajā dundadznieki, pateicoties diviem Andra Meiera precīziem metieniem, izvirzījās vadībā 2:1. Trešdaļas izskaņā Guntars Slūtiņš panāca 2:2, bet mača turpinājumā izrādījās, ka spēka vairāk atlicis čempionāta līderiem. Pēdējā perioda sākumā nepilnas minūtes laikā Andris Bērziņš un Gatis Svilāns panāca 4:2, bet pēdējā minūtē Žukas pielika punktu Saldus panākumam – 5:2.

Olimpiskā centra Ventspils čempionāts hokejā

Dundaga – Saldus/PRYOR 2:5 (0:1, 2:1, 0:3)

Vārti: 0:1 Žukas (Balodis)05:37, 1:1 Meiers (Siliņš) 13:58, 2:1 Meiers 15:13, 2:2 Slūtiņš (Bērziņš) 25:52, 2:3 Bērziņš (Blīgzda) 28:52, 2:4 Svilāns (Balodis) 29:43, 2:5 Žukas (Svilāns) 38:59

Kurekss – VNHK 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)

Vārti: 0:1 Šķēle (Pāvelsons) 6:17, 1:1 Vītols 9:36 vair., 2:1 Frīdenbergs (Jansons) 16:19 vair., 2:2 Šķēle (Pāvelsons), 3:2 Frīdenbergs (Jansons, Lācis) 25:56 vair.