Negaidītu zaudējumu Latvijas 1. līgas turnīrā futbolā piedzīvojuši Ventspils dublieri, kas savā laukumā, būdami vadībā pat ar 3:0, tomēr beigās ar 3:4 zaudēja Liepājas vienībai Varavīksne.

Ventspilnieki pirmos vārtus guva jau mača pirmajā minūtē, kad precīzs sitiens padevās Edgaram Omeļjaņenko. Mača turpinājumā vēl pa reizei izcēlās gan Visvaldis Ignatāns, gan Kristiāns Agohs, jau spēles 21. minūtē panākot 3:0. Šķita, ka šajā mačā liepājnieki piedzīvos smagu sagrāvi, tomēr turpinājumā viss apgriezās kājām gaisā un jau 77. minūtē tika uzstādīts galarezultāts 4:3 par labu viesiem.

Čempionāta kopvērtējumā pēc 24 kārtu spēlēm ventspilnieki ar izcīnītajiem 45 punktiem ieņem piekto vietu. Pārliecinoši līderi pašlaik ir Liepājas Metalurga dublieri, kas tikuši pie 61 punkta (vēl arī viena spēle rezervē). Otrie ar 51 punktu ir Ilūkstes NSS spēlētāji, bet trešie ar 49 punktiem – Skonto dublieri.