Ar salūtu tika dots starts Nakts skrējienam, kurš bija otrais šāda veida skrējiens Ventspilī. Divās dažāda garuma distancēs devās gandrīz 200 dalībnieku, kur iesācēji veica 3,2 km, bet pieredzējuši skrējēji veica 6,4 km distanci.

Pasākumā piedalījās ne tikai tautas klases skrējēji, bet arī daudzu Latvijas skrējienu laureāti, kā Kristaps Bērziņš, Mārtiņš un Ludmila Joči, Baiba Muzikante.

„Laika apstākļi lieliski skriešanai, vislabākā atmosfēra, kas valdīja šajā naktī Olimpiskā Centra „Ventspils” stadionā. Šīs bija mans pirmais skrējiens naktī un rezultāts nelika vilties, jo trasē jutos ļoti labi. Par to jāsaka liels paldies atbalstītājiem, kuri atbalstīja visus skrējējus,” pēc skrējiena ar iespaidiem dalījās Sindija Kruvese, skrējēja no Rīgas, kura izcīnīja 4. vietu dāmu grupā.

Ventspilnieks Guntis Grīnvalds, finišēju 4.vietā ar lielisku labsajūtu, un apziņu, ka skrējis pa Lielā prospekta ielas braucamās daļas vidu, kur dienā joņo automašīnas, paldies Ventspils Maratona Klubam un pilsētas domei šo skrējienu, un turpināt kā tradīciju, solot, ka nākošgad noteikti piedalīsies šajā skrējienā.

Sieviešu konkurencē 3,2 km distanci visātrāk veica Santa Millere no Kuldīgas ar finiša laiku 13:38,9, otrā finišēja ventspilniece Dinija Pāvilsone, finiša laiks 13:49,2, bet kā trešā vēl viena ventspilniece Eida Elīza ar finiša laiku 14:44,2.

3,2 km distancē vīriešu grupā dominēja Ventspils novada un Ventspils skrējēji. Pirmo vietu izcīnīja Ainars Ansons ar finiša laiku 11:12,6, aiz sevis atstājot Rūdolfu Leimani ar 12:52,7 un Nauri Vanagu ar 13:06,5).

6,4 km distancē sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja ventspilniece Baiba Muzikante (25:06,5), 2.vieta Kuldīgas pārstāvei Ludmilai Jocei (25:15,3), 3.vieta ventspilniece Liene Štalte (25:29,0), 4.vieta rīdzeniece Sindija Kruvese (25:51,6), 5.vieta Sigita Valkovska (27:22,4), un 6.vietu Adelīna Vanaga (27:34,7).

Vīrīešu grupā 6,4 km distancē triumfēja Kuldīgas skrējeji, fantastiskā cīņa uzvaru izcīnīja Mārtiņš Jocis (19:38,6), 2.vietu Kaspars Bērziņš (19:39,7), 3.vietu ieguva Aivis Kleperis (20:50,1), un tikai 4.vietu izcīnīja ventspilnieks Guntis Grīnvalds (21:31,9), 5.vietu piltenieks Aleksis Mickus (21:33,3), 6.vietu izcīnīja skreējējs no Aizputes Valdis Bogdānovs (21:38,7)

Piedzīvojumu parka pusmaratona organizatori Ventspils Maratona klubs izsaka pateicību atbalstītajiem: Ventspils pilsētas domei, Olimpiskajam Centra ”Ventspils”, kafijas ražotājiem Paulig, sporta preču izplatītājiem Nike un Ventspils sveču darbnīcai un visai brīvprātīgo komandais, kuri palīdzēja nooganizēt šīs sacensības.