Par pasaules čempionu kļuvis kluba Karters pārstāvis Arvis Dermaks, kas Latvijas triāla vēsturē ir augstākais sasniegums.

Itālijas pilsētā Darfo Boario Terme 2010. gada B.I.U. pasaules čempionāta 2. posmā noslēgusies 1. diena un startējuši ir divi Latvijas braucēji no kluba Karters - Arvis Dermaks (Usma) un Valters Smiltāns (Kuldīga).

Līdzīgi kā pirms nedēļas notikušajā pirmajā posmā šoreiz labākais posma sasniegums ir Arvim Dermakam no Usmas, kurš divdesmit deviņu dalībnieku konkurencē grupā Benjamin ar tikai saņemtiem trīs soda punktiem ieguva Latvijas triāla vēsturē augstāko sasniegumu - 1. vietu un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Jāpiezīmē, ka grupas pirmo trīs vietu ieguvējiem bija vienāds soda punktu skaits un bija nepieciešams sīkāk analizēt rezultātus, lai noskaidrotu uzvarētāju.


Kopvērtējumā Arvim arī punkti ir vienādi ar pirmajā posmā pirmo vietu ieguvušo Japānas braucēju. Čempionāta uzvarētāju nosaka pēc iegūtās labākās vietas pēdējā no posmiem. Šeit Arvja rezultāts ir labāks un viņš kļūst par 2010. gada pasaules čempionu velotriālā.


Valters grupā Minime ieguva augsto 9. vietu. Tā kā šajā grupā nācās braukt kopā ar gados vecākiem braucējiem, tad rezultāts ir uzskatāms kā ļoti labs.

Līdz ar šo rezultātu ir pierādījies, ka lielais ieguldītais darbs ir devis rezultātus. Karters velotriāla skolas nodarbības, pašu treniņi un liels vecāku atbalsts - lietas, kas vieno visus mūsu pasaules čempionāta braucējus.

Braucēji uz pasaules čempionātu nokļuvuši parteicoties atbalstam no kluba Karters, sporta kluba "Ķenguri" un Ventspils novada domes.

Rezultāti:
Grupa Benjamin (braucēji dzimuši 1998., 1999. un 2000.g.)
3. vieta Arvis Dermaks, Latvia, Usma, dz.gads 1998.

Grupa Minime (braucēji dzimuši 1995., 1996. un 1997.g.)
9.vieta Valters Smiltāns, Latvia, Kuldīga, dz.gads 1997.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: