Latvijas Basketbola līgā 14. uzvaru 15 spēlēs izcīnījuši BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā ar 91:53 apspēlēja Turību.

Abas komandas atrodas pretējos polos turnīra tabulā, tāpēc bija skaidrs, ka pārliecinoši mača favorīti ir BK Ventspils. Ventspilniekiem laukumā pirmajās desmit minūtēs devās visi mačam pieteiktie basketbolisti, bet tas neliedza atrasties komfortablā vadībā – 24:9.

Pirmo reizi vismaz 20 punktu pārsvaru ventspilnieki panāca pēc jubilāra Meiera diviem punktiem sešas ar pusi minūtes pirms puslaika beigām (36:15). Līdz 30 punktu pārsvaram gan pirmajā puslaikā aizsniegties tā arī neizdevās – 49:23.

Aptuveni vienlīdzīgi dozējot spēles laiku starp visiem spēlētājiem, ventspilnieki droši devās pretī uzvarai arī pēc lielā pārtraukuma. Līdz ar trešās ceturtdaļas beigām Diane panāca plus 29 (66:37), bet 30 punktu starpību beidzot izdevās panākt sešas ar pusi minūtes pirms mača beigām, Diane gūstot divus punktus ar triecienu no augšas (74:43). Skanot beigu sirēnai, 91:53 "Ventspils" labā.

Ventspilniekiem šī bija 14. uzvara sezonas 15 mačos, un izdevās atgūt pirmo vietu tabulā, ko gan, ja nenotiks lieli pārsteigumi, nosargāt neizdosies. Pēdējā regulārā turnīra spēle jāaizvada viesos pret "Liepājas Lauvām" 10. aprīlī.

BK Ventspils – BA Turība 91:53
Ventspils: Laksa 21, Grejs 15, Diane 15, Bērziņš 11, Zaķis 9, Meiers 5, Lejasmeiers 4, Vilards 4, Abernetijs 4, Jangs 3.