No 2. līdz 4. jūlijam Vaiņodes lidlauka teritorijā norisināsies Latvijas Republikas čempionāts un Starptautiskās aviācijas federācijas Pasaules kausa izcīņas sacensības „Liepāja 2010” raķešu - kosmiskā modelisma sportā.

Pasākumu rīkotājs „Latvijas Raķešu – kosmiskā modelisma sporta savienība” sadarbībā ar „Liepājas Bērnu un jauniešu centra Tehniskās jaunrades centru” aicina ikvienu interesentu apmeklēt šīs abas sacensības, kuru laikā būs iespēja vērot elpu aizraujošas raķešu modeļu lidojumu demonstrācijas, klātienē apskatīt sportistu izstrādātos unikālos raķešu modeļus, kā arī uzzināt ko jaunu par kosmosa jomu.

Ikgadējais Latvijas Republikas čempionāts raķešu - kosmiskā modelisma sportā norisinās jau kopš 80-desmitajiem gadiem. Savukārt, Pasaules kausa izcīņas sacensības Latvijā notiks jau desmito reizi un plānots, ka šogad tās pulcēs dalībniekus no tādām valstīm kā Slovākija, Igaunija, Lietuva, Latvija un, iespējams, arī no Čehijas un Serbijas. Dalībnieki sacentīsies vairākās raķešu modeļu kategorijās - tiks veiktas lidojumu demonstrācijas gan ar reāli eksistējošu raķešu mērogu kopiju modeļiem, gan raķešu planieru modeļiem, gan radio vadāmām raķetēm un citās kategorijās. Interesenti ir aicināti apmeklēt Vaiņodes lidlauku jau no 3.jūlija rīta, kad notiks sacensību atklāšana un pēc tam visas dienas garumā - raķešu modeļu lidojumu demonstrācijas.

4. jūlijā Vaiņodes lidlauka teritorijā turpināsies Latvijas Republikas čempionāta un Pasaules kausa izcīņas sacensību lidojumu demonstrācijas, kā arī norisināsies noslēguma pasākums, kura laikā notiks labāko sportistu apbalvošana, diplomu un medaļu pasniegšana.

Apmeklējot pasākumus, organizatori īpaši aicina apmeklētājus ievērot maksimālu piesardzību un drošības norādījumus sacensību norises vietās.

Aktuālā informācija par Latvijas Republikas čempionātu un Pasaules kausa izcīņas sacensībām „Liepāja 2010” tiks publicēta nodibinājuma „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” mājas lapā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: