BK „Ventspils” kopā ar citiem ventspilniekiem un pilsētas viesiem mēģinās uzstādīt Ginesa rekordu - Garākais ziedu paklājs pasaulē. Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājums norisināsies 24. jūlijā.

BK „Ventspils” aicina arī citus 24. jūlijā piedalīties šajā pasākumā. Tas varētu būt vēl viens iemesls, lai atbrauktu uz skaisto un ziedošo Ventspils pilsētu, un kļūt par Pasaules garākā zieda paklāja izveidotāju un rekordistu.

Ventspils pilsēta katru vasaru ir ziedos ietērpta un slavena ar savām ziedu skulptūrām, kā arī tradicionāliem Ziedu paklāju festivāliem. Tāpēc diezgan loģisks solis ir tiekties uz kaut ko lielāku, kāpēc gan tas nebūtu kas tāds, ko ierakstītu Ginesa rekorda grāmatā?

24. jūlijā Ostas ielas promenādē iecerēts izveidot 1500 m garu un 1 m platu ziedu paklāju, tajā izmantojot turpat 80 tūkstošus podiņos augošu puķu.

No leduspuķēm, samtenēm, alisēm, agerātiem un heliotropiem paklājā iecerēts „ieaust” dažādus rakstus. Šobrīd pieteikušies jau vairāk kā 500 brīvprātīgo, kuri ir gatavi piedalīties šajā pasākumā un no puķu podiem izveidot Garāko ziedu paklāju.

Tomēr, ikviens, kurš vēlēsies, 24. jūlijā var doties uz Ventspils Ostas ielas prominādi un, iegādājoties puķu podiņu, varēs to ielikt ziedu paklājā, pretī saņemot sertifikātu par dalību šajā pasākumā. Visas dienas garumā notiks dažādi pasākumi, atrakcijas un koncerti dažādiem vecumiem un gaumēm.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: