Gada nogalē Ventas Balss vēlas iepriecināt ventspilniekus, dāvanā sarūpējot laikraksta abonementu nākamajam gadam. Katrs žurnālists izvēlējās savu īpašo cilvēku, organizāciju vai iestādi, kam šo dāvanu pasniegt.

Ventas Balss portāla redaktore Madara Zaļuma gada abonementu izvēlējās pasniegt sēru ceremoniju vadītājai Santai Krūmiņai.

«Santai Krūmiņai izvēlējos šo dāvanu pasniegt, jo ticu, ka lielākā daļa ventspilnieku ar Santu ir pazīstami, diemžēl šīs satikšanās visbiežāk ir saistītas ar viņas profesiju un nav tās priecīgākās. Santa pat tajos mirkļos ir kā saules stars, kas palīdz organizēt mīļo cilvēku izvadīšanu uz mūža mājām. Viņa katram atrod vārdus, kas spēj kaut mazliet mierināt. Arī personīgi mani neskaitāmas reizes atbalstījusi un bijusi blakus, kad piedzīvoti smagi brīži. Santa, lai arī ikdienā ir ļoti aizņemta, vienmēr izpalīdz ar savu viedokli par situāciju savā darba jomā, viņa ir ļoti atsaucīga!» savu izvēli pamato Zaļuma.

Santa bija ļoti priecīga, saņemot šo dāvanu, jo, kā pati saka, Ventas Balss jau kopš bērnības ir bijusi viņas mājās un uzskata to kā pienākumu sekot līdzi notikumiem savā pilsētā, piedalīties tajos un ar avīzes starpniecību iepazīt vēl nezināmus cilvēkus un lasīt par savējiem. Tāpat Santa, strādājot par sēru ceremoniju vadītāju, veido savu arhīvu par cilvēkiem, kurus ir izvadījusi, un avīze ir ļoti liels palīgs šajā jautājumā.

Jautājot par novēlējumu Jaunajā gadā, Santas balss nedaudz aizlūzt, jo šis ir bijis smags gads. «Nepazaudējiet cilvēcību, saredziet gaismu, pozitīvo, lai cik grūti un smagi arī būtu, šis ir pārbaudījums visiem, bet arī katram pašam savs. Amats un statuss ir pārejošs, bet cilvēcība ir mūžīga,» novēl Santa.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  A.n.i.t.a 23.12.2021, 10:14:45

  Godam pelnīta balva, man arī nācies smagos brīžos izjust viņas jauko un sirsnīgo attieksmi.

 • 0
  Kukurūza 23.12.2021, 11:20:06

  Šogad atvadījāmies no omītes.
  Tik smagi bija, bet viņas vārdi, mierīgā balss šo smago atvadīšanos padarīja daudz gaišāku!
  Paldies Jums!
  Darbs, ko darāt, ir svētīgs!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: