Šopavasar ekspluatācijā nodoti jaunizbūvētie siltumtīkli ēkām Riņķa ielā 52, Pils ielā 12 un Tirgus ielā 8, kuru būvniecība īstenota ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu.

Siltumtrases būvniecību Pils ielā 14 un Tirgus ielā 8 veica SIA Ostas celtnieks par līguma summu 54 258,44 eiro, savukārt būvuzraudzības pakalpojumu par 2 800 eiro nodrošināja SIA CC3. Paralēli būvdarbiem Vecpilsētā aizvadītā gada beigās jauns pieslēgums centralizētajiem siltumapgādes tīkliem tika izbūvēts arī Riņķa ielā 52. Šo siltumtīklu būvniecību par līguma summu 64 110,27 eiro īstenoja SIA Wesemann, bet būvuzraudzības pakalpojumu par 880 eiro nodrošināja SIA CC3.

Lai paplašinātu centralizētās siltumapgādes pakalpojuma pieejamību ventspilniekiem, pašvaldības SIA Ventspils siltums projekta Centralizētu siltumtīklu būvniecība Ventspils pilsētā, nr. 4.3.1.0/18/A/012, īstenošanu uzsāka 2018. gadā. Projekta ietvaros izbūvēti 11 siltumtīklu posmi, tostarp Rīgas ielā, Vasarnīcu ielā, Līvu ielā, K. Valdemāra ielā, Kuldīgas un Ganību ielā, kā arī Strazdu ielā, Lāčplēša ielā un Rūpniecības ielā.

Jaunu siltumtīklu būvniecībai tika piesaistīts Kohēzijas fonda līdzfinansējums 40% apmērā no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: