No 17. oktobra noteikti stingrāki pulcēšanās ierobežojumi, tostarp privātos pasākumos un restorānos, paredz šonedēļ valdībā lemtais.

Privātu pasākumu vietās telpās kopā drīkstēs būt 30 cilvēki, bet ārpus telpām - 300 cilvēki.

Ja privātu pasākumu rīko publiskā vietā, piemēram, restorānā, izīrētā pirtī vai klubā, tad būs jānodrošina viesiem fiksētas, personalizētas sēdvietas, divu metru distance (izņemot personām no vienas mājsaimniecības), kā arī pasākums varēs norisināties līdz plkst.24.

Savukārt sabiedriskās ēdināšanas vietās un bāros iekštelpās pie galdiņiem drīkstēs atrasties ne vairāk par četrām personām, kuras nav no vienas mājsaimniecības. Tāpat sabiedriskās ēdināšanas vietas drīkstēs strādāt no plkst.6. līdz 24.

Kopš pagājušās nedēļas 31. decembrim jau ir spēkā virkne drošības pasākumu, proti, pasākumos iekštelpās vienlaikus drīkst pulcēties līdz 500 cilvēkiem, iekštelpās drīkst notikt tikai tādi pasākumi, kuros ir fiksētas, personalizētas sēdvietas, kā arī pasākumos ārā nedrīkst būt vairāk par 1000 cilvēkiem.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -5
  Karls Pirms 2 nedēļām

  Atkal WHO &Kariņa bandas mērkaķdresūras pasākumi.
  Pieci čomi nedrīkstēs kopā pasēdēt? Piekāst šo!

 • -3
  Jeska Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ventspils brīvostas pārvalde ir saņēmusi informāciju, ka vienam no Tehniskās nodaļas darbiniekiem laboratoriski apstiprināta inficēšanās ar vīrusu Covid-19, informē pārvaldē.
  Darbinieks, kuram konstatēta inficēšanās ar vīrusu Covid-19, strādā Ventspils brīvostas pārvaldes administratīvajā ēkā Jāņa ielā 19. Patlaban jau ir apzināts to kontaktpersonu loks, kam ir noteikta obligāta karantīna. Vienlaikus, lai novērstu riskus vīrusa izplatībai, tiks veiktas izmaiņas darba organizācijā. ...
  Un kāpēc VB portālā nav nekāda info par to ?

 • -2
  Karls Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Interesanti, a' kāpēc VB portālā būtu jābūt repurtāžai par katru štrunta inpicēšanās gadījumu? Lai jefiņi varētu vairāk pašausmināties?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: