SIA Ventspils reiss atzīts par čaklāko Lielās talkas kolektīvu Kurzemē. Viņi saņēmuši ceļojošo balvu Zelta grābeklis.

Šī balva veselu gadu būs redzams autoostas biļešu kasē. Lielās talkas organizatoru un AS Balta šogad iedibināto balvu Zelta grābeklis (autore Olga Šilova, Latvijas lepnuma balvas autore), saņem katra Latvijas reģiona aktīvākais, strādīgākais talcinieku kolektīvs.

Kurzemē Baltas uzmanību ar kolektīva vienotību un, protams, čaklumu piesaistīja Ventspils pasažieru pārvadātāji, kuri sakopa Staldzenes stāvkrasta apkārtni. «Uz Kurzemes labākā talcinieka godu pretendēja arī Engures Māmiņu skola un Grobiņas pašvaldība, taču par labāko tomēr izvirzīja Baltas ilggadējo klientu Ventspils Reisu,» balvas pasniegšanas ceremonijā 13. maijā pastāstīja Ilona Štrausa, Baltas Kurzemes reģiona vadītāja.

Ventspilī Liela talka notika 10. aprīlī. Tajā čakli strādāja SIA Ventspils reiss arodbiedrības biedri ar savām ģimenēm kopīgiem spēkiem likvidējot – iztīrot un aizberot – vairākas ar atkritumiem pilnas bedres Staldzenes stāvkrastā. Lai strādātu kopā ar savējiem, vairāki autobusu vadītāji pat samainījuši savas darba dienas.

Pēc labi padarītā darba kolektīvs kopīgi arī atpūties. Uzņēmuma arodorganizācijas priekšsēdētāja Inga Uibo ir gandarīta par gūto atzinību, un ir pilna apņēmības ceļojošo balvu noturēt arī nākošajā Lielajā talkā. Ventspils reisa ļaudis sapratuši, ka kopīgs darbs ir visīstākais kolektīva saliedētājs un draudzīgā gara uzturētājs, tāpēc nolēmuši kopīgi pastrādāt arī pavisam drīz – 26. maijā – koku stādīšanas talkā. 

Koku stādīšanas talka tradicionāla ir arī Ventspils domniekiem un pašvaldības darbiniekiem. Paredzēts, ka šogad, 29. maijā, ar kļavām tiks apstādīts Kustes dambis.

Zelta grābekli Ingai Uibo pasniedz Ilona Štrausa. Foto: Juris Ģigulis. 

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: