Pirms gada

 • Slimnīcas valdei atkārtoti virza Gīli un Bidzāni 2

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu par Daiņa Gīļa un Kristīnas Bidzānes atkārtotu virzīšanu ievēlēšanai SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' valdes locekļu amatos nākamajam pilnvaru termiņam.

 • Aicinām izteikt viedokli par kārtību bērnu uzņemšanai 1.klasē 4

  Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde aicina iedzīvotājus izteikt priekšlikumus par saistošo noteikumu ''Par kārtību, kādā reģistrējami un izskatāmi pieteikumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Ventspils pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs'' projektu.

 • Bērnu pilsētiņās tiks uzstādīti dzeramā ūdens krāni 17

  Ņemot vērā pilsētas iedzīvotāju lūgumu, šogad lielākajos rotaļu laukums abos Ventas krastos - Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā ''Fantāzija'' tiks uzstādīti ''brīvkrāni'', kas nodrošinās iespēju to apmeklētājiem bez maksas uzpildīt savas dzeramā ūdens pudeles, kā arī nomazgāt rokas.

 • Zinātnes centra nosaukums «VIZIUM» 35

  Ceturtdien, 21. janvārī, Ventspils pilsētas dome nolēma piešķirt Ventspils Zinātnes un inovāciju centram Rūpniecības ielā 2, Ventspilī nosaukumu ''Zinātnes centrs ''VIZIUM''''.

 • Izveidots jauns Ventspils pastaigu ceļvedis 0

  Ventspils muzejs un pilsētas Tūrisma informācijas centrs aicina iedzīvotājus doties pastaigā pa jaunizveidoto Torņu ceļvedi, kā arī meklēt jaunus, vēl neatklātus un ceļvedī neiekļautus torņus.

 • Lomažs neturpinās spēlēt ASVEL komandā 1

  Latviešu aizsargs Rihards Lomažs neturpinās spēlēt Francijas klubā Vilērbānas ASVEL, ziņo basketbola medija "Sportando" apskatnieks Emiliāno Karkija.

 • Ugunsgrēkā miruši divi cilvēki

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20. janvāra plkst. 6.30 līdz 21.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

 • Tālbergs tiek izīrēts «Metta» vienībai 8

  Latvijas "Optibet" futbola virslīgas vienībai "Metta" "Ventspils" klubs izīrējis Raenu Tālbergu, savā tīmekļa vietnē ziņo Rīgas vienība.

 • Noķer velo zagli 1

  20. janvārī plkst. 8.15 Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka naktī no 19. janvāra uz 20. janvāri no mājas kāpņu telpas Saules ielā 114 nozagts sieviešu velosipēds ar bērnu sēdeklīti uz bagāžnieka.

 • Palielinās koksnes produktu kravu apgrozījums ostā 0

  2020. gadā par 7% palielinājusies dažādu koksnes produktu pārkraušana Ventspils ostas termināļos, sasniedzot pēdējo desmit gadu labāko rādītāju. Galvenais šīs kravu grupas apstrādātājs Ventspils ostā ir SIA ''Ventplac'', kuram izdevies saglabāt stabilu kravu apgrozījumu salīdzinājumā 2019. gadu.

 • Šorttrekisti startēs Eiropas čempionātā 0

  No 22. līdz 24. janvārim Polijas pilsētā Gdaņskā notiks Eiropas čempionāts šorttrekā pieaugušajiem, kurā startēs Ventspils sporta skolas ''Spars'' un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Anna Jansone un Roberts Krūzbergs, kurš ir arī Ventspils Olimpiskās vienības sportists.