Pirms gada

 • Ventspils skolās sākas izlaidumu laiks 0

  Noslēdzoties mācību gadam un eksāmenu sesijai, Ventspils skolu 9. un 12. klašu skolēniem tiek organizēti svinīgi izlaiduma pasākumi. Šogad izlaidumu norises laiki pielāgoti centralizēto eksāmenu sertifikātu saņemšanas laikam. Valsts izglītības satura centrs centralizēto eksāmenu sertifikātus par pamatizglītību izsniegs 21. jūnijā, bet par vidējo izglītību – 11. jūlijā.

 • Pašvaldība virza industriālā parka projektu 0

  Ventspils pašvaldība ir iesniegusi projektu Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA), pretendējot uz ES līdzfinansējumu 10 miljonu eiro apmērā nacionālas nozīmes industriālā parka izveidei Ventspilī. Vēl 5 miljonus eiro parka izveidē gatava investēt pati pašvaldība un ne mazāk kā 11 miljonus – privātie investori.

 • Aizdomās par dedzināšanu aizturēts jaunietis 13

  Vakar, 15. jūnijā ap plkst. 20.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ziemeļu ielā deg mežs un sausā zāle. Likumsargi ieradās notikuma vietā un sastapa kādas apsardzes firmas darbiniekus, kuri bija aizturējuši jaunieti, kurš atradās ugunsgrēka izcelsmes vietā, ko pierāda arī videonovērošanas kamerās fiksētais.

 • Ventspils novadā notiks zemessardzes mācības 0

  No 16. Līdz 18. jūnijam Ventspils novada Ances pagastā, Irbenes apkārtnē, norisināsies Zemessardzes 1. Rīgas brigādes Studentu kājnieku bataljona zemessargu apmācība, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas un individuālās kaujas iemaņas.

 • Ugunsgrēks Pārventā lokalizēts 5

  15. jūnija vakarā, Pārventas mežā pie jūras izcēlās ugunsgrēks, aizdegoties sausajai zālei. Plkst. 23.25 ugunsgrēks ir veiksmīgi lokalizēts, bet darbi ugunsgrēka vietā vēl turpinās.

 • VIZIUM jau gadu māca, iedvesmo un iepriecina 0

  Nemanot paskrējis pirmais gads, kopš durvis saviem apmeklētājiem vēris Ventspils zinātnes centrs VIZIUM, priecējot un iepazīstinot ikvienu ar zinātnes un tehnoloģiju pasauli.

 • Saeima noraida pieprasīto Kariņa demisiju 0

  Saeima ārkārtas sēdē noraidīja opozīcijas partiju "Latvija pirmajā vietā" (LPV) un "Stabilitātei" iesniegto lēmuma projektu par neuzticības izteikšanu Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV). "Par" demisijas pieprasījumu balsoja 42 deputāti, "pret" bija 53 parlamentārietis, bet neviens neatturējās.

 • ''Ventspils reisam'' – sesto reizi Ilgtspējas indeksa Platīna atzinība 1

  Piedaloties ikgadējā Latvijas Ilgtspējas indeksa izvērtēšanas procesā, pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' sesto gadu pēc kārtas izcīnījis Platīna atzinību, kas apliecina ne tikai to, ka darbs uzņēmumā organizēts atbilstoši visaugstākajiem kritērijiem, un to raksturo augsts atbildības līmenis dažādās biznesa jomās.

 • Lembergs: Es turpinu stāvēt uz zemes! (VIDEO) 13

  "Ja mīdās uz vietas valdība, tā ir pusbēda, bet mīdās uz vietas Latvijas valsts un tautas attīstība," ziņu portāla VentasBalss.lv redaktorei Madarai Zaļumai pauda partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Ventspils uzņēmumi saņem balvas 0

  Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas pašvaldību savienība tradicionāli ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumus. Šogad eksperti novērtēja vairāk nekā 200 dažādus objektus.

 • Līgo svētkus svinēs Reņķa dārzā 1

  Līgo vakarā, 23. jūnijā, plkst. 20 Reņķa dārzā, Ventspils teātris aicina līgotājus uz brīvdabas jauniestudējumu “Ak, mīļo Blaumanīt!”, pēc kura tiks iekurts svētku ugunskurs un no plkst. 22, muzicējot Brāļiem Rozentāliem, varēsim griezt lustīgus dančus līdz pat rīta gaiļiem.

 • Atbalsta talantīgos trūcīgos un maznodrošinātos jauniešus 0

  Ventspils pašvaldība sniedz nozīmīgu finansiālu atbalstu jauniešiem un palīdz radīt labvēlīgus apstākļus, lai jaunieši varētu sekmīgāk pievērsties izvēlētajām studijām un pilnvērtīgāk nodoties izvēlētās studiju programmas apguvei un iegūtu izglītību.

 • Aiztur personu ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu somā 1

  14. jūnijā plkst. 15.04 Ventspils pašvaldības policija no Valsts policijas darbinieka saņēma informāciju, ka Pārventā atrodas persona, kurai somā iespējams ir šaujamierocim līdzīgs priekšmets, iespējams, bise ar saīsinātu stobru.

 • 1. jūlijā svinēs Jūras svētkus 8

  Šogad Jūras svētkus Ventspilī svinēsim 1.jūlijā. Sakarā ar Ostas ielas promenādes remontdarbiem, svētku norises tiks izvietotas jaunajā Ostas ielas daļā, kas atrodas paralēli Kr.Valdemāra ielai ar brīnišķīgo boju ekspozīciju, loču kuģi “Rota”, “Mīlestības bāku” un vides objektu “Dzenskrūve”.