Pirms gada

 • Suharevs izcīna Eiropas čempionāta bronzu 0

  Svarcēlājs Ritvars Suharevs Gruzijā notiekošajā Eiropas čempionātā svarcelšanā izcīnīja bronzas godalgu svara kategorijā līdz 81 kg, summā paceļot 354 kilogramus, turklāt sasniedzot jaunus Eiropas junioru rekordu.

 • Uz ceļiem var veidoties apledojums 0

  Turpmākajās dienās no rītiem uz ceļiem var veidoties apledojums, norādīja "Latvijas valsts ceļu" pārstāvji.

 • Sākoties velosezonai, aktivizējas arī zagļi 4

  Iestājoties velobraukšanai piemērotiem laika apstākļiem un sākoties aktīvai velosezonai, aktivizējas arī velosipēdu zagļi, kuri izmanto iespēju nozagt velosipēdus, kas ir nepieslēgti vai pieslēgti ar sliktas kvalitātes slēdzenēm.

 • Futbols atgriežas uz dabīgās zāles 1

  Šodien futbola Virslīgas piektās kārtas maču aizvadīs FK Ventspils komanda, kas savā laukumā uzņems BFC Daugavpils futbolistus, turklāt tā būs šosezon pirmā spēle Latvijā, kas tika aizvadīta uz dabiskā zāliena.

 • Strūklakas uzpoš sezonas atklāšanai 3

  Drīzumā no ziemas sezonas tiks modinātas Ventspils strūklakas, lai iepriecinātu ventspilniekus un pilsētas viesus. Tādēļ, lai laikus sagatavotos strūklaku sezonas atklāšanai, p/i “Komunālā pārvalde” šobrīd veic to apsekošanu un sagatavošanu, lai jau tuvākajā laikā tās varētu ieslēgt.

 • Volejbolistiem šoreiz būs jācīnās par bronzu 0

  VK Ventspils volejbolisti Latvijas Nacionālās līgas 1. divīzijas pusfinālā divos mačos piekāpās RTU komandai, kas nozīmē, ka iepriekšējo divu sezonu uzvarētāji šoreiz tomēr cīnīsies par bronzas medaļu.

 • Aicina saņemt Lieldienu pabalstu 0

  No 15. aprīļa līdz 18. aprīlim no plkst. 10 līdz 14 Sociālā dienesta kasē sāks izmaksāt Lieldienu pabalstu 29,00 eiro apmērā pensionāriem un personām ar invaliditāti.

 • Debijas sezonā 1. līgā finišē ceturtie 0

  Ventspils Augstskolas telpu futbola komanda savā debijas sezonā Latvijas 1. līgas čempionātā ierindojās ceturtajā vietā, bronzas mačā sīvā cīņā piekāpjoties TFK Salapils.

 • Noslēdzies trases automodelisma sacensību 3. posms 0

  Jaunrades namā aizvadīts trases automodelisma sacensību “Kurzemes kauss” 3. posms. Sacensības tika rīkotas, iesaistoties un sadarbojoties Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centram, Saldus Bērnu un jaunatnes centram un Ventspils Jaunrades namam. Šajā posmā bija ieradušies arī viesi no Lietuvas.

 • Tikšanās ar rakstnieci Lauru Vilku 0

  Otrdien, 16. aprīlī, plkst. 13 Bērnu bibliotēka, turpinot Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstīto projektu “Lasīšanas laboratorija”, aicina uz tikšanos ar rakstnieci Lauru Vilku.