Pirms gada

 • Skolu absolventiem piešķirs pabalstu 5

  Lai atbalstītu vispārizglītojošo skolu 9. un 12. klašu absolventus no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm kā arī bāreņus un bez vecāku gādības palikušus bērnus, Ventspils pašvaldība izmaksās pabalstu.

 • Apstiprināts valsts finansējums Rodeļu trases izbūvei 45

  Ministru kabinets 31. maijā apstiprinājis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkojumu ''Par atbalstītajiem pašvaldību augstas gatavības mērķdotāciju investīciju projektiem 2022. gadā", kā ietvaros piešķirts finansējums Rodeļu trases būvniecībai slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte''.

 • Ivanovai Eiropas pieaugušo čempionāta sudrabs 0

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportiste Daniela Ivanova Eiropas čempionātā svarcelšanā svara kategorijā līdz 76 kilogramiem izcīnīja otro vietu. Ivanova summā pacēla kilogramus 222 kilogramus, kas ir atkārtots Latvijas rekords.

 • Skolēni vasarā apgūst pedagoģijas iemaņas 0

  Šajā vasaras brīvlaikā Ventspils Izglītības pārvalde iesaistījusies skolēnu nodarbinātības programmā un pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs par skolotāju palīgiem strādās 15 jaunieši. Tie būs 11. klašu skolēni no 6. vidusskolas, 4. vidusskolas un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas.

 • Slimnīcas vadītājs rosina veicināt bēgļu vakcināciju pret Covid-19 10

  Patlaban Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī ārstējas septiņi Covid-19 pacienti, divi no viņiem ir Ukrainas bēgļi, kuriem dzimtenē ir bijusi citāda vakcinācijas kārtība, tādēļ valstī vajadzētu veicināt bēgļu vakcināciju pret Covid-19, sacīja Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis.

 • Noskaidro reģiona labāko lasītāju 0

  Pārventas bibliotēkā norisinājās Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu un jauniešu literatūras centra organizēto Nacionālo skaļās lasīšanas sacensību Ventspils un novada reģionālais fināls.

 • Jauniešu māja piedāvā aktivitātes vasaras brīvlaikā 0

  Jau šajā piektdienā, 3. jūnijā, plkst. 16 Ventspils Jauniešu mājā paredzēta jauniešu diskusija par visu dzimumu līdztiesību ''Vienā laivā''. Diskusija ir daļa no 11 diskusiju sarunu cikla, kas šajā pavasarī notiek dažādos Latvijas reģionos par katru no Eiropas Jaunatnes mērķiem.

 • Pilsētas pedagogi saņem atbalstu 2

  Kopš 2015. gada pilsētā darbojas Ventspils Pedagogu atbalsta dienests (sākotnējais nosaukums – Pedagogu metodiskais dienests). Patlaban tas strādā septiņos dažādos virzienos, sniedzot gan individuālas konsultācijas un supervīzijas, gan organizējot nodarbības pedagogu grupām.

 • Teātris – dzīva un mainīga māksla 0

  Jau šīs nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. jūnijam, Ventspilī notiks Teātra festivāls Nr. 1, kura programmu veidos ne vien četras spilgtas, saturiski un žanriski atšķirīgas izrādes, bet arī vairāki ar skatuvi tieši nesaistīti notikumi, tostarp diskusijas un darbnīcas skatuves mākslas profesionāļiem.

 • Suharevam divi veiksmīgi piegājieni un sestā vieta Eiropā 0

  Eiropas čempionātā svarcelšanā, kas risinās Albānijas galvaspilsētā Tirāna, svara kategorijā līdz 73 kg sesto vietu izcīnīja ventspilnieks Ritvars Suharevs, kuram labāku sniegumu nodemonstrēt patraucēja veselības problēmas.