Pirms gada

 • Koha paziņo par karjeras beigām 57

  Šodien, 5. augustā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers tikās ar smagatlētikas treneriem Eduardu Andruškeviču un Viktoru Ščerbatihu, kā arī Latvijas Olimpiskās vienības vadītāju Einaru Fogeli, lai pārspriestu svarcēlājas Rebekas Kohas karjeras turpmākos plānus.

 • Koncertzāli piepilda jutekliska mūzika 0

  Sestdien, kad pilsēta svinēja savu 730. dzimšanas dienu, ikviens interesents bija aicināts uz poļu pianistes un mūzikas autores Hania Rani solokoncertu, kas tika aizvadīts uz Dāvida Kļaviņa speciāli koncertzālei Latvija radītajām klavierēm 470i.

 • LOK prezidents tiksies ar Kohas treneriem 0

  Nesen amatā ievēlētais Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers tiksies ar smagatlētikas treneriem Eduardu Andruškeviču un Viktoru Ščerbatihu, lai pārspriestu svarcēlājas Rebekas Kohas karjeras turpmākos plānus.

 • Brīvprātīgie tiksies salidojumā 0

  Ventspils Jauniešu māja ielūdz visus interesentus iepazīt brīvprātīgā darba iespējas Eiropā un piedalīties pasākumā ''rEUnion'', kas notiks Jauniešu mājas pagalmā piektdien, 7. augustā, no plkst. 14 līdz 20.

 • Nedēļas nogalē būs satiksmes ierobežojumi 4

  8. augustā plkst. 11 no Piedzīvojumu parka pa Ventspils pilsētas ielām tiks dots starts Vislatvijas 11. nūjošanas festivālam Ventspilī, tādēļ būs slēgta autotransporta satiksme un paredzētas izmaiņas visos pilsētas autobusu maršrutos un iespējama autobusu kavēšanās.

 • Noslēdzies «Raita Silarāja kauss 3x3 basketbolā» 0

  Sestdien, 1. augustā Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā jau sesto gadu pēc kārtas notika ''Raita Silarāja kauss 3x3 basketbolā''. Sacensības notika Ventspils pilsētas svētku ietvaros un tajās piedalījās 44 komandas no dažādām Latvijas pilsētām, kuras sacentās piecās dažādās vecuma grupās.

 • Ventspilniekiem zaudējums un sarkanās kartītes (VIDEO) 0

  Futbola Virslīgas 12. kārtā tika aizvadīts traks mačs Vidzemē. Spēles laikā trīs spēlētājiem tiekot noraidītiem par saķeršanos, "Valmiera" izmantoja skaitlisko pārsvaru un sakāva "Ventspili" ar 3:0.

 • Muzejā skatāma Daiņa Kūlas zelta medaļa un citas relikvijas 0

  Līdz 16. augustam Livonijas ordeņa pilī, skatāma izstāde ''Daiņa Kūlas zelta metienam 40'', kas iepazīstina ar 1980. gadā Maskavā izcīnītās Olimpiskās zelta medaļas stāstu un ar metiena autoru - Olimpisko čempionu šķēpa mešanā Daini Kūlu. Izstādē skatāmas arī trenera Māra Grīvas fotogrāfijas.