Pirms gada

 • Jaunie svarcēlāji startēja sacensībās Saldū 0

  Saldus sporta kompleksā notika starptautisks svarcelšanas turnīrs "Saldus 2019", kurā piedalījās 15 sporta skolas ''Spars'' audzēkņi trenera Ulvja Bērzona vadībā. Sacensībās startēja dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

 • Šķēpmetējiem panākumi sacensībās Valgā 0

  Valgā notika šķēpa metēju sacensības ''Javelin Cup 2019'', kurās piedalījās deviņi sporta skolas ''Spars'' šķēpmetēji treneru Brigitas Romanovskas un Andra Kronberga vadībā.

 • Aizvadīts volejbola turnīrs 0

  Sporta hallē ''Pārventa'' notika ikgadējais volejbola turnīrs ''Ventspils kauss 2019''. Šogad turnīrā piedalījās trīs komandas: Kuldīgas NSS, VK Aizpute un VK Ventspils.

 • Skola kā glezna dažādās nokrāsās 1

  Ventspils 2. vidusskolas kolektīvs jauno mācību gadu iesācis ar vairākiem jauninājumiem. Mainījusies arī skolas vadības komanda - skolas darbu tagad vada direktore Ināra Keiša. Intervijā viņa stāsta par pirmajiem iespaidiem, izaicinājumiem un brīvdienām, kurās dodas uz dzimto Baltinavu vairāk nekā 500 km attālumā no jaunās darbavietas.

 • Rumbenieks 21., Smolonski noņem no distances 1

  Pasaules čempionātā vieglatlētikā Kataras galvaspilētā Dohā 50 km distancē soļošanā Arnis Rumbenieks finišēja 21. vietā, bet čempionāta debitans Ruslans Smolonskis tika diskvalificēts. 

 • Noslēdzas Ventspils pludmales volejbola sezona 0

  Piektdien, 27. septembrī noslēdzas Ventspils pludmales volejbola sezona. No pirmdienas pilsētas pludmales volejbola laukumos, kā arī pludmales volejbola stadionā tiks noņemts inventārs. Pludmales volejbola stadionā sportotāju rīcībā vēl kādu laiku paliks viens laukums, bet līdz ar aukstāka laika iestāšanos arī tas tiks slēgts.