Pirms gada

 • Vītoliņš: vienošanās par to, ka Vočtavs ieņems kādu konkrētu amatu, nav 34

  Sarunas par sadarbību ir bijušas, taču vienošanās, ka "Latvijai un Ventspilij" atbalstošais nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) deputāts Kārlis Vočtavs (NA) ieņems kādu amatu domē, nav, aģentūrai LETA apgalvoja pirmdien par domes priekšsēdētāju ievēlētais Jānis Vītoliņš ("Latvijai un Venstpilij").

 • Lielajā prospektā ūdens padeve ir atjaunota 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka notikusi ūdensvada avārija Lielajā prospektā un sakarā ar avārijas novēršanas darbiem, uz laiku tiks pārtraukta ūdens padeve sekojošās adresēs - Lielajā prospektā 33, 35, 37, 39, 41 un 41A.

 • Turpinās nūjošanas treniņi labas tehnikas apguvei 0

  Jau 12. reizi Ventspilī šogad tiks aizvadīts Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurš notiks Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām. Reģistrācija nūjošanas festivālam atvēries 14. jūlijā – vienu mēnesi līdz pašam festivālam. Reģistrējoties iepriekš, dalība festivālā ir bez maksas.

 • Domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Jānis Vītoliņš 27

  Pirmdien, 5. jūlijā, notika pirmās jaunievēlētās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdes turpinājums, kurā par Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Jānis Vītoliņš, kurš ilgus gadus ir strādājis domes vadībā, devis  ieguldījumu pilsētas attīstībā un pašvaldību vēlēšanās ir saņēmis otro augstāko vēlētāju atbalstu.

 • Avārijā iet bojā sieviete

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Kurzemes reģionā reģistrēti 36 ceļu satiksmes negadījumi, astoņos negadījumos ir cietuši cilvēki, bet vienā - gājis bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā pieņemti 235 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 159 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

 • Zlēkās notiks velobrauciens «Sudraba spieķis» 0

  10. jūlijā plkst. 10 Zlēku muižas parkā tiks dots starts veloorientēšanās pasākumam jeb velobraucienam "Sudraba spieķis", ļaujot iepazīt Zlēku apkārtnes ceļus un mazceliņus.

 • Glābjot cilvēkus no ugunsgrēka, cieš ugunsdzēsējs 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 2. jūlija plkst. 6.30 līdz 5.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 31 izsaukumu – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Aizvadīts Baltijas Atklātais čempionāts loka šaušanā 0

  Ventspils loka šaušanas sporta bāzē aizvadīts Baltijas Atklātais čempionāts loka šaušanā, kurā piedalījās dalībnieki no astoņiem sporta klubiem. Ventspils sporta klubu ''Odisejs'' pārstāvēja deviņi loka šāvēji trenera Viktora Avsjuka vadībā.

 • Dibināta Riharda Pecholca piemiņas stipendija 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas absolvents Roberts Molotanovs, kas šobrīd darbojas kā jurists, dibinājis stipendiju un to novēlējis talantīgiem un spējīgiem Ventspils un Ventspils novada jauniešiem, lai atbalstītu to studijas Latvijas augstskolās.

 • Aiztur iereibušus elektroskrejriteņu vadītājus 4

  Ventspils pašvaldības policija 1. jūlijā plkst. 22.39 Kuldīgas ielā 17 aizturēja divus jauniešus, kuri pārvietojās ar elektroskrejriteņiem, būdami alkoholisko dzērienu reibuma stāvoklī.

 • Būs atvērta arī Pārventas atlētikas zāle 0

  No pirmdienas, 5. jūlija, Pārventas sporta kompleksa atlētikas zāle būs pieejama apmeklētājiem ar negatīvu Covid testu, Covid 19 pārslimojušām personām un vakcinētām personām.