Pirms gada

 • Ada Ventspils novada šalli 1

  Visi, kuriem patīk adīt, var iesaistīties Ventspils novada šalles adīšanā, kas būs viena no iedzīvotāju veltēm Latvijas simtgadei. Jau zināms, ka šalles fragmentus ada, piemēram, Zlēkās, Užavā un Puzē, tas jau ir gatavs Vārves pagastā, bet čaklās rokdarbnieces vēl var papildināt adījumu.

 • Grišuņinam astotā cīņa 11

  Pirms sestdien Rīgā paredzētās Pasaules boksa supersērijas pusfināla cīņas pirmajā smagajā svarā par Muhameda Ali vārdā nosaukto balvu starp Mairi Briedi un ukraini Oleksandru Usiku sacentīsies četri citi Latvijas bokseri, starp kuriem būs arī ventspilnieks Nikolajs Grišuņins.

 • Ventspils piedalīsies tūrisma izstādē Viļņā 0

  No 26. līdz 28. janvārim Viļņā starptautiskajā tūrisma izstādē “Adventur 2018” Latvijas nacionālajā stendā strādās Ventspils Tūrisma informācijas centra pārstāvji un informēs ceļotājus par tūrisma iespējām Ventspilī.

 • Tiek uzsākti koku zāģēšanas un kopšanas darbi 0

  Pilsētā atsākti dažādi uzturēšanas darbi, šobrīd uzsākti koku zāģēšanas un kopšanas darbi pilsētas teritorijā. Šobrīd aktīvi noris koku vainagu formu veidošana, nokaltušo zaru un koku izņemšana.

 • Brīvostas prasību pret «Kālija parku» skatīs maijā 0

  Ventspils tiesa līdz 22. maijam atlikusi tiesas sēdi, kurā plānots skatīt Ventspils brīvostas pārvaldes prasību lauzt ar AS "Kālija parks" noslēgtos zemes un piestātņu nomas līgumus, informēja tiesas pārstāve Dace Grauziņa.

 • Kalns slēgts līdz nākamajam sniegam 6

  No ceturtdienas, 25. janvāra, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” laika apstākļu dēļ ir slēgts. Kalns tika atvērts 16. janvāra vakarā un darbojās bez pārtraukuma deviņas dienas - līdz 24. janvārim.

 • Turpināsies cīņas Ventspils čempionātā kērlingā 0

  Svētdien, 28. janvārī, Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē turpināsies Ventspils pilsētas 16. atklātais čempionāts kērlingā – tiks izspēlētas 2. apļa 2. un 3. kārtas spēles.

 • Sveica Puķīti un Lembergu 3

  Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs sveica Ventspils sportistu Roberto Puķīti par izcīnīto 3. vietu Eiropas čempionātā šorttrekā 1000 m distancē un pats tika apbalvots ar melno jostu par nozīmīgu ieguldījumu Taekvondo attīstībā Latvijā.

 • Notiks seminārs par Baha ziedu terapiju 0

  Sestdien, 3. februārī, plkst. 10 Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks bezmaksas seminārs par Baha ziedu terapijuDabas dziedinošais spēks iekšējam līdzsvaram”.

 • Februāra pasākumi ''Jūras Vārtos"" 0

  Teātra namā Jūras vārti februārī paredzēti dažādi pasākumi, tostarp Ausmas Šmites personālizstāde Es gribu atšķirties un būt kā visi citi, Goda teātra izrāde Bļitka un koncertprogramma Francija. Parīze. Šansons.

 • Vēlies ietaupīt? Izvēlies abonementu! 1

  Braukšanas kartes pašvaldības SIA Ventspils reiss apkalpotajos starppilsētu maršrutos vairs nav jaunums. Diemžēl pasažieri tās iegādājas reti, tāpēc vēlamies atgādināt, ka abonementa karte paredz ievērojamas atlaides un palīdzēs ietaupīt.

 • Tālmetienu šovā veiksme smaida viesiem 2

  BK "Ventspils" basketbolisti, aizvadot teicamu spēli uzbrukumā, tomēr nespēja izcīnīt uzvaru pār Turcijas klubu "Gaziantep", kas grozam uzbruka vēl precīzāk un arī realizējot vairāk metienu - zaudējums 91:103.