Pirms gada

 • Prezentēs jaunos trenažierus Ūdens piedzīvojumu parkā 3

  Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zālei ar pašvaldības finansiālu atbalstu ir iegādāti un uzstādīti jauni trenažieri: Assault air runner skrejceliņš, Assault Airbike velotrenažieris, muguras atliekšanas sols un trenažieris kāju muskuļu trenēšanai Sissy squat black.

 • Izdala aizsargmaskas mazaisargātajām iedzīvotāju grupām 2

  Lai ierobežotu straujo Covid-19 infekcijas izplatības pieaugumu valdība pieņēma lēmumu, ka turpmāk sejas aizsargmaskas obligāti būs jāvalkā ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī veikalos, aptiekās, pastā, muzejos, bibliotēkās, lidostā, autoostās un dzelzceļa stacijās, kā arī apmeklējot izstādes un reliģiskās darbības veikšanas vietas.

 • Būs jāpagiež pulkstenis vienu stundu atpakaļ 6

  Ekonomikas ministrija atgādina, ka 25. oktobrī plkst. 3 jeb naktī no sestdienas uz svētdienu notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ.

 • Atbalsta naudas soda ieviešanu par mutes un deguna aizsega nelietošanu 8

  Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija atbalstīja virzīšanai izskatīšanai pirmajā lasījumā grozījumus Covid-19 infekcijas pārvaldības likumā, kas paredz ieviest naudas sodu par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās, kur to lietošanu prasa normatīvie akti.

 • Grišuņins cīnīsies par IBF International titulu 2

  23. oktobrī, Itālijas pilsētā Milānā savu 15 cīņu profesionālā boksā aizvadīs Ventspils olimpiskās vienības bokseris Nikolajs Grišuņins, kurš spēkosies ar itāļu bokseri Fabio Turki. Cīņa notiks par IBF International titulu pirmajā smagā svara kategorijā.

 • Notiks Krievu kultūras dienas 6

  No 24. oktobra līdz 1. novembrim norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī''. Pasākumu galvenais mērķis ir atklāt daudzveidību krievu kultūrā, sniegt iespēju ventspilniekiem tikties klātienē ar krievu kultūras personībām.

 • Ugunsgrēkā cieta trīs cilvēki 9

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. oktobra plkst. 6.30 līdz 23. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

 • Riņķa ielā būvēs jaunus siltumtīklus 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' parakstījusi būvdarbu līgumu par jaunu siltumtīklu būvniecību un būvuzraudzības pakalpojuma nodrošināšanu.

 • Mācības VNT teritorijā saceļ trauksmi sabiedrībā 6

  SIA «Ventspils nafta» termināls teritorijā, 22. oktobrī tika rīkotas civilās aizsardzības mācības. To mērķis bija pārbaudīt iesaistīto gatavību rīkoties izveidotās civilās aizsardzības sistēmas ietvaros, pārbaudīt sadarbību starp iesaistītajām institūcijām un pilnveidot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes Ventspils daļas personāla praktiskās iemaņas naftas produktu noplūdes likvidēšanā naftas produktu uzņēmumos.

 • Muzejs aicina piedalīties konkursā 0

  Herberta Dorbes daiļradē nozīmīgu vietu ieņem darbi bērniem - dzejoļi un pasakas, kas rakstīti ar dzejniekam piemītošu atjautību, mīlestību un bērnu pasaules izpratni. To vidū īpaši iemīļota ir H. Dorbes grāmata ''Tas notika Kaķpēdiņu bulvārī'', kas pirmizdevumu piedzīvoja 1971. gadā.

 • Pakāpeniski ieziemo strūklakas 0

  Pazeminoties gaisa temperatūrai, pilsētvidē pakāpeniski ir uzsākta kopumā desmit pilsētas strūklaku ieziemošanas darbi, lai sagatavotu tās nākamai sezonai.

 • Siltuma ražošana kļūst tīrāka un lētāka 12

  Trīsdesmit gadu laikā pilsētas siltumapgādes sistēma pilnībā tika atjaunota, modernizēta, kļuva efektīvāka, turpinot savu attīstību arī šodien. Centralizētās siltumapgādes pakalpojumi šobrīd ir pieejami ne tikai daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, bet arī privātās apbūves rajonos.

 • Šonedēļ lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija «Nodod tuvāk mājām!» Pārventā 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina ventspilniekus piedalīties ikgadējā rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijā ''Nodod tuvāk mājām!'', šonedēļ – Pārventā. Akcija ir īstais brīdis atbrīvoties no atkritumiem, kas vairs nav izmantojami un ievietošanai sadzīves atkritumu konteineros nav piemēroti.