Pirms gada

 • Ventspils ir populārs tūrisma galamērķis 0

  Balstoties uz “Latvia tours” veikto pētījumu, atpūtnieku iecienīts galamērķis ir Ventspils. Starp mīļākajām atpūtas vietām savā valstī lielākā daļa iedzīvotāju (43%) minējuši teritorijas pie dabas un jūras. Aptaujas dalībnieki starp atpūtai iecienītām pilsētām pirmkārt atzīmē Ventspili, tad Liepāju un Cēsis.

 • Puzes pilskalnā noslēgušies arheoloģiskie izrakumi 1

  Šodien noslēdzas arheoloģiskie izrakumi Puzes pilskalna tuvumā atklātajā senās dzelzs ieguves vietā. Ekspedīcijas rezultāti ļaus turpmāk veidot lokālākus senās dzelzs ieguves krāsns atdarinājumus.

 • Laikus gatavojas nākamajam ziedonim 0

  Pilsētas dārznieces laikus gatavojas, lai pavasarī ziedi pilsētā uzplauktu no jauna. Domājot par pilsētas ziedu rotas daudzveidību, puķu dobēs ik rudeni tiek iestādītas tūkstošiem dažādu šķirņu sīpolpuķu, bet ziedu daudzveidībai jaunu šķirņu sīpolpuķu sīpolus iepērk jau vasarā.

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 4

  Piedāvājam Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga iknedēļas preses konferenci, kurā mērs izteica viedokli par dažādām aktuālām tēmām Latvijā.

 • Kazahstānas loģistikas speciālisti meklē sadarbības iespējas Ventspilī 0

  Ventspils brīvostā ieradās Kazahstānas speciālās ekonomiskās zonas “Horgosa – Austrumu vārti” delegācija, lai iepazītos ar Ventspils brīvostas pārvaldes pieredzi speciālās ekonomiskās zonas attīstībā un meklētu sadarbības iespējas kravu plūsmas organizēšanā “Jaunā zīda ceļa” ietvaros.

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 2

  Aivars Lembergs stāsta par kamerkora ''Ventspils'' sasniegumiem, par Centra sākumskolas remontdarbiem, vietām bērnudārzos un citām aktualitātēm.

 • Aivars Lembergs atbild uz ventspilnieku jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par pilsētas svētkiem, par Augstskolas studentu uzņemšanu, par to, vai pludmalē būtu iespējams izveidot mantu glabātuvi un citiem iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem.

 • Sveica labākos skolēnus 4

  Livonijas ordeņa pils telpās Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs sešiem Ventspils pilsētas vidusskolu absolventiem pasniedza Pedagoģiskā fonda apliecības “Gada skolēns” un četriem absolventiem – domes Pateicības rakstus.

 • Būšnieku ezera peldvieta atzīta par drošu 1

  Šonedēļ p/i “Komunālā pārvalde” saņēmusi Veselības inspekcijas kontroles aktu ar atzinumu, ka Būšnieku ezera peldvieta ir droša apmeklētāju lietošanai un atbilst visām Ministru kabineta noteiktajām prasībām.

 • Ventspilī trenējas Latvijas valstsvienības basketbolisti 0

  Trešdienas vakarā Ventspilī ieradās Kristaps Porziņģis un Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība, lai no 20. līdz 26. jūlijam aizvadītu nedēļu ilgu treniņnometni Olimpiskajā centrā Ventspils.

 • Ventspilnieki plūc zelta laurus koru olimpiādē 1

  Apbalvošanas ceremonijā Arēnā Rīga tika paziņoti pirmie Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādes uzvarētāji piecās konkursa kategorijās un Atklātā konkursa diplomandi, starp kuriem vairākkārt izskanēja arī Ventspils vārds.