Pirms gada

 • Koha izcīna zeltu 4

  2017. gada Eiropas vicečempione un pasaules bronzas medaļniece Rebeka Koha (58 kg) šodienas kontinentālajās meistarsacīkstēs pārliecinoši uzvarēja raušanā, tāpat arī grūšanā, līdz ar to izcīnīja zelta godalgu.

 • Uzlabo veloceliņa grants segumu apkārt Būšnieku ezeram 0

  Lai šogad apkārt visam Būšnieka ezeram iedzīvotāji un viesi varētu baudīt patīkamu pastaigu un ērti braukt ar velosipēdiem, šobrīd notiek aktīva grants seguma virskārtas atjaunošana veloceliņam apkārt Būšnieku ezeram posmā no peldvietas līdz Staldzenes ielai.

 • Aivars Lembergs atbild uz ventspilnieku jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par Lieldienu tradīcijām un svinēšanu, iespējamo prāmju satiksmes atjaunošanu ar Sāremā, rodeļu trases izveidošanu, par to, kad varētu tai investēt līdzekļus un citiem jautājumiem.

 • Bērnunama iemītniekiem nodrošinās ģimenisku vidi divos dzīvokļos 10

  Deinstitucionalizācijas plāns Ventspilī paredz bez vecāku aprūpes palikušajiem bērniem un jauniešiem, kuri pašlaik dzīvo Ventspils sociālās aprūpes nama "Selga" bērnu sociālās aprūpes centrā, nodrošināt ģimeniskai videi pietuvinātus apstākļus divos dzīvokļos.

 • Turpinās gumijas segumu ieklāšanu zem rotaļu iekārtām 1

  Izsludināts iepirkumu konkurss “Gumijas seguma ierīkošana zem rotaļu ierīcēm Bērnu pilsētiņā, J. Poruka ielā 2, Ventspilī”, kurš noslēgsies 13. aprīlī. Plānots, ka šopavasar Bērnu pilsētiņā gumijas segumu ieklās zem visām atlikušajām rotaļu iekārtām, kur līdz šim esošais pamats bija smilšu segums.

 • Svarcēlāji cīnīsies par medaļām Bukarestē 2

  Rumānijas pilsētā Bukarestē notiek Eiropas čempionāts svarcelšanā, kurā piedalās Ventspils augstas klases svarcēlāji Rebeka Koha, Ritvars Suharevs un Vadims Koževņikovs, bet Artūrs Plēsnieks sacensībās nestartēs.

 • Slimības iemeslus neatrod 0

  Briežu govij, kuru 13. martā Tārgales pagasta mežā sastapa briežu ragu meklētāji un kuras veselības stāvoklis arvien pasliktinājās, slimības iemesli joprojām nav atklāti.

 • Nozog liķiera pudeli un garāžas atslēgas 1

  Pagājušā nedēļa Ventspilī un Ventspils novadā aizvadīta salīdzinoši mierīgi. Konstatētas vairākas zādzības un noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos uz ceļa bez atstarojošiem elementiem diennakts tumšajā laikā.

 • Čempionātā basketbolā sākušās izslēgšanas spēles 0

  Noslēgumam tuvojas Ventspils pilsētas čempionāts basketbolā, kur šonedēļ sāksies pusfinālu spēles. Šajā sezonā Ventspils pilsētas basketbola čempionāta regulārajā turnīrā startēja 8 komandas, kuras savā starpā izspēlēja divas spēles.

 • Slimnīca rīko izsoli 1

  SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, vienotais reģistrācijas Nr. 40003246194, juridiskā adrese: Inženieru iela 60, Ventspilī, paziņo, ka pirmajā izsolē ar augšupejošu soli tiek atsavinātas sekojošas kustamās mantas:

 • Iespēja maksāt par apkuri avansā 0

   Tuvojoties apkures sezonas noslēgumam, pašvaldības SIA Ventspils siltums atgādina, ka par siltum­enerģijas pakalpojumiem iedzīvotāji var veikt arī avansa maksājumus vasaras mēnešos, lai mazinātu maksājumu apmēru apkures sezonas laikā. 

 • Vārves pagastā konfiscēti novārdzināti dzīvnieki 4

  Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) Ventspils novada Vārves pagastā kādā saimniecībā konfiscējis 21 novārdzinātu liellopu. Saimniece dzīvniekus ilgstoši bija atstājusi novārtā – nebija pienācīgi ēdinājusi, dzirdinājusi un citādi par tiem rūpējusies.

 • «Ķipari un Pipari» iegūst 1. vietu 0

  Aizvadītajās brīvdienās Jaunrades nama vokālā studija “Ķipari un Pipari” skolotājas Maritas Kohas vadībā piedalījās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā “No baroka līdz rokam” finālā, kurā izcīnīja godalgoto 1. vietu.

 • Veiksmīgi uzsākti starti Latvijas čempionātā petankā 0

  Ventspils kērlinga kluba petankas spēlētāji martā uzsākuši cīņas Latvijas čempionātā, kas šajā gadā tiek aizsākts ar sieviešu un vīriešu vienspēlēm petankas spēlei pielāgotās telpās Ādažos.