Pirms gada

 • Darbu sāk testēšanas punkts Lielajā prospektā 6

  Papildus Pārventas Covid 19 analīžu paraugu pieņemšanas punktam, no piektdienas, 4. februāra, darbu sāk arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Covid-19 analīžu paraugu pieņemšanas punkts Ventas kreisajā krastā – Lielajā prospektā 26-1a. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca veic PCR testus, ņemot nazofarengiālo uztriepi.

 • Teodors Ronis: Mēs bijām forši! 8

  Fotogrāfs Teodors Ronis daudziem ventspilniekiem ir labi pazīstams. Fotogrāfs, kurš savā darba mūžā piedzīvojis piecas avīzes redaktoru nomaiņas, kurš padomju gados pamatoti varēja staigāt paceltu galvu un saukties par slavenāko fotogrāfu pilsētā un novadā. Fotogrāfs, kurš savos 92 gados vēl sēžas pie auto stūres un kurš pie visām varām vienmēr bija un palika latvietis.

 • «Ventspils reiss» – ģimenei draudzīga darbavieta 15

  Jau devīto gadu pēc kārtas pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' spējis apliecināt, ka, saimniekojot pārdomāti, vienlaikus iespējams nodrošināt gan kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus, gan rūpēties par darbinieku labjūtību.

 • Pagājušā gada gaisa kvalitāte atbilstoša normām 0

  Pašvaldības saņēmusi informāciju no valsts SIA ''Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs'' (LVĢMC) informāciju par gaisa kvalitāti Ventspilī 2021. gadā un atzīmē, ka nevienai no vielām, kurām noteikti gaisa kvalitātes normatīvi, pārsniegumi nav konstatēti.

 • Slimnīcā aizpildīta nepilna puse Covid-19 gultu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā patlaban ir aizpildīta mazāk nekā puse no Covid-19 pacientiem paredzētajām gultām, taču daudziem joprojām tiek atklāts šīs slimības delta variants, kas nozīmē, ka simptomi ir smagāki, pastāstīja SIA "Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas" valdes priekšsēdētājs Juris Lācis.

 • Kohs debitē un runā ar presi 0

  Itālijas basketbola A Sērijā debitējis ventspilnieks Verners Kohs, kuram gan neizdevās palīdzēt savai jaunajai komandai Vanoli Cremona tikt pie uzvaras. Basketbolists arī sniedzis īsu komentāru vietējiem medijiem.

 • 8. februāris - Vispasaules drošāka interneta diena 0

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs par godu Vispasaules drošāka interneta dienai piedāvā vairākas vērtīgas bezmaksas nodarbības gan par drošību internetā, gan informatīvas nodarbības par e-pakalpojumu lietošanu.

 • Tiesa nepieņem Lemberga pieteikto noraidījumu tiesas sastāvam 9

  Rīgas apgabaltiesa šodien nepieņēma bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") pieteikto noraidījumu tiesas sastāvam. Tāpat tiesa nepieņēma šajā krimināllietā cietušā, uzņēmēja Aināra Gulbja pieteikto noraidījumu vienam no apelācijas instances tiesas sastāva tiesnesēm - Sandrai Amolai.

 • Jauniešu mājā varēs piedalīties izlaušanās spēlē 0

  Nedēļas garumā, sākot no 14. līdz 18. februārim, no plkst. 15 līdz 18 Ventspils Jauniešu mājas telpās norisināsies izlaušanās spēle ''ANTI-VALENTĪNS''. Tā ir komandas spēle, kurā divu vai četru cilvēku sastāvā 60 minūšu laikā jāizlaužas no trim aizraujošām telpām.

 • Krūzbergs startēs savās pirmajās olimpiskajās spēlēs 0

  No 4. līdz 20. februārim norisināsies 2022. gada Pekinas olimpiskās spēles, kurās pirmo reizi startēs Ventspils Olimpiskās vienības šorttrekists Roberts Krūzbergs. Trenera Kārļa Krūzberga vadībā Roberts izies uz starta visās trīs šorttreka disciplīnās – 500 metru, 1000 metru un 1500 metru distancēs.

 • Pārveido Užavas biotopu 6

  Ziņa par koku izciršanu Užavas biotopā jau atspoguļota televīzijas raidījumā Panorāma. Par darbu likumīgo pusi Ventas Balsij jautājumi nerodas, jo viss saskaņots, kā saka, visaugstākajā līmenī. Taču arī Užavas pagasta iedzīvotāju, kuri šo plānoto biotopa bagātināšanas pasākumu izbaudīs paši pirmie, viedoklis ir svarīgs.