Pirms gada

 • Aivara Lemberga iknedēļas preses konference (VIDEO) 1

  Piedāvājam Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga iknedēļas preses konferenci, kurā mērs izteica viedokli par mediķu atalgojumu, Vecpilsētas problēmām, kas jau pastāv daudzus gadus, un par citām aktuālām tēmām Ventspilī.

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Par bērnu rotaļu laukuma atklāšanu, vasaras nometni, vietām bērnudārzos un citas aktualitātes.

 • Atklāts renovētais futbola laukums (VIDEO) 1

  Pēc renovācijas darbiem tika atklāts sporta kompleksa “Pārventa” futbola laukums. Atklāšanā piedalījās Ventspils pilsētas domes, Latvijas Futbola federācijas un Olimpiskā centra “Ventspils” pārstāvji.

 • "Ventspils šķēpos" arī pasaules ranga līdere (VIDEO) 3

  Sestdien, 3.jūnijā, plkst. 11 Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notiks olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās šķēpmešanas sacensības "Ventspils šķēpi 2017", kas pieaugušo konkurencē pulcēs mūspusē sen neredzētu un iespaidīgu dalībnieku sastāvu.

 • Tehnikums atzīmēs 110. dzimšanas dienu 1

  Sestdien, 27. maijā, 110. dzimšanas dienu svinēs Ventspils pilsētas vecākā skola - Ventspils Tehnikums, kas savu darbību uzsāka 1906. gadā kā Tirdzniecības skola tālaika skolu inspektora Jāņa Turauska vadībā.

 • Aizvadītajā diennaktī saņemti četri izsaukumi 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.maija plkst. 6.30 līdz 24.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • “Varavīksne” atzīmēja Starptautisko Āra nodarbību dienu 0

  Visā pasaulē arvien populārāka paliek starptautiskā kustība “Āra nodarbību diena” (Outdoor Classroom Day). Tajā iesaistās Ekoskolas un pārējās izglītības iestādes, kuras atbalsta mācību procesa jēgpilnu sasaistīšanu ar darbošanos ārpus iestādes telpām dabā.

 • VNT atsāks maksāt ikgadējo maksājumu pilsētas budžetā (VIDEO) 16

  Pilsētas dome pēc gadu ilgušām sarunām panākusi vienošanos ar "Ventspils naftas" (VN) grupas uzņēmumu "Ventspils nafta" termināls" (VNT) par to, ka VNT atsāks veikt ikgadējos maksājumus pašvaldības budžetā dažādu pilsētas vajadzību finansēšanai, informēja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

 • Par Janičenoka komentāru komandai piemēro naudas sodu 2

  Basketbola klubam "Ventspils" par tā kapteiņa Kristapa Janičenoka veltītajiem kritiskajiem izteikumiem tiesnešiem pēc Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās finālspēles piespriests 350 eiro liels naudas sods, informēja Latvijas Basketbola savienības (LBS) komunikācijas vadītājs Artūrs Portnovs.