Pirms gada

 • VeA pasniedzēja studē Amerikā 2

  Ventspils Augstskolas (VeA) Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, kā arī pasniedzēja Inta Ozola devusies studēt uz Ameriku, lai apgūtu jaunākās pasniegšanas metodes ar plašu digitālo tehnoloģiju pielietojumu.

 • Sadancošanās koncerts ''Es varēju sadejot'' 0

  11. martā plkst. 17 uz teātra nama ''Jūras vārti'' skatuves atkal notiks tradicionālais tautas deju koncerts ''Es varēju sadejot'', kurā Ventspils deju ansamblis ''Liedags'' ciemos būs aicinājis tuvus un tālus draugu kolektīvus, lai priecētu skatītājus kopīgā sadancī.

 • Mācījās, lai palīdzētu cilvēkiem 0

  Kopš pagājušā gada augusta Ventspils poliklīnikas fizioterapeitu komandu papildinājis vēl viens speciālists – Kristaps Gražinskis, kurš saredz šeit labu iespēju savai profesionālajai izaugsmei.

 • Jūtas kā viena ģimene 0

  Apritējis gads, kopš Ventspilī ieradās pirmie kara bēgļi no Ukrainas. Ventspils Augstskolas (VeA) dienesta viesnīca šī gada laikā kļuva par otrajām mājām vairāk nekā pustūkstotim Ukrainas civiliedzīvotāju.

 • Nomedītās mežacūkas būs jāreģistrē digitāli 0

  Nākamajā, 2023./2024. gada medību sezonā medniekiem būs jāreģistrē nomedītās mežacūkas mobilajā lietotnē ''Mednis'', izmantojot digitālus marķieru numurus. Tas atcels vajadzību pēc fiziskiem mežacūku marķieriem un nepieciešamību papildus iesniegt informāciju par izmantotajām mežacūku medību atļaujām.

 • Plānots pārbūvēt Ostas ielu 3

  Ventspils brīvostas pārvalde izsludinājusi iepirkumu par Ostas ielas posmā no Jāņa ielas līdz Dārzu ielai pārbūvi. Šīs ielas pārbūve būs pēdējais posms Ventspils brīvostas pārvaldes īstenotajā pievedceļu atjaunošanas un pārbūves projektā, kura ietvaros Ventspilī jau atjaunoti 18 ielu posmi.

 • Notiks tikšanās topošo 1. klašu skolēnu vecākiem 3

  Tuvojoties bērnu reģistrācijas uzsākšanai skolu 1. klasēm,  6., 7. un 9. martā notiks tiešsaistes tikšanās, lai vecākiem atvieglotu izvēli, kurā no Ventspils skolām pieteikt bērnu. Topošo pirmklasnieku vecāki varēs satikt skolas direktoru, uzzināt par izglītības iestādes vērtībām, mācību un ārpusklases darba organizēšanu, kā arī iepazīties ar pirmklasnieku skolotājām.

 • Spēkā stājas divu mēnešu makšķerēšanas liegums no laivām 0

  Valsts vides dienests atgādina, ka no 1. marta līdz 30. aprīlim saistībā ar zivju nārstu ir aizliegta jebkura veida makšķerēšana no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visos ūdeņos, izņemot Baltijas jūru un Rīgas līci, kā arī noteiktos kanālos un caurtecēs Daugavas upju, Gaujas upju, Lielupes upju un Ventas upju baseinu apgabalos.

 • Bērnu pilsētiņās pārbaudīs mazos stipriniekus 0

  5. martā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' ciemosies ģimenes programma ''Mazais stiprinieks'' ar desmit dažādām spēlēm bērniem. Mazie apmeklētāji kopā ar vecākiem varēs iemēģināt Lielo kaķeni, Kornholu, Golfpongu, Pakavu mešanu, Lielo labirintu un citas spēles.

 • Notiks Latvijas čempionāts svarcelšanā 0

  Sestdien, 4. martā, sporta namā ''Centrs'' notiks Latvijas čempionāts svarcelšanā pieaugušajiem, kurā piedalīsies Latvijas labākie svarcēlāji. Zināms, ka Latvijas čempionātā svarcelšanā startēs Ventspils Olimpiskās vienības svarcēlāji Artūrs Plēsnieks, Daniela Ivanova un Armands Mežinskis.

 • Noslēdzies ostas hidrobūvju atjaunošanas projekts 0

  Piecu gadu laikā, īstenojot projektu ''Ventspils brīvostas hidrotehnisko būvju pārbūve un atjaunošana'', Ventspils ostas infrastruktūrā ieguldīts vairāk nekā 18 miljoni eiro. Visi projektā paredzētie būvdarbi ir noslēgušies, bet vēl turpinās atskaišu gatavošanas process projekta noslēgšanai.

 • Purmalis atstāj brīvostas pārvaldi 2

  Pēc savstarpējas vienošanās ar Ventspils brīvostas valdi no 1. marta darba attiecības ar Ventspils brīvostas pārvaldi pārtraucis līdzšinējais Ventspils brīvostas pārvaldnieks Andris Purmalis. Ievērojot labas pārvaldības principus, jauno brīvostas pārvaldnieku plānots izvēlēties atklāta konkursa kārtībā, par ko tiks ziņots, kad konkurss būs izsludināts.

 • Popē notiks seminārs 0

  7. martā plkst. 11 Popes kultūras namā sāksies pirmais Ventspils novada organizētais uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs ''Uzņēmēju vēlās brokastis'', kurš tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

 • CSDD aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu 2

  Lai arī no 2. marta ceļu satiksmē Latvijā drīkst pārvietoties transportlīdzekļi ar vasaras riepām, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu uz vasaras riepām.