Pirms gada

 • «Jūras akmentiņi» turpina pārsteigt (VIDEO) 0

  Ir iznācis jauns Ventspils Kultūras centra popstudijas ''Jūras akmentiņi'' videoklips mūziķu Jāņa Aišpura un Guntara Rača dziesmai ''Tas ceļš zem kājām'' (''Nāc'').

 • Piltenes pamatskolai maina jumta segumu 1

  Piltenes pamatskolā uzsākti darbi, lai nomainītu jumta segumu tai ēkas daļai, kurā atrodas mācību iestādes ēdnīca un arī dažas klases.

 • Latvijas medicīnā izsludina ārkārtas situāciju 0

  Valsts operatīvā medicīniskā komisija ceturtdien nolēmusi Latvijas medicīnas nozarē izsludināt ārkārtas situāciju, apstiprināja veselības ministrs Daniels Pavļuts.

 • Izsludina dalībnieku atlasi jaunā Dakteru Klaunu Reģionālajā skolā 0

  Biedrība "Dr. Klauns" izsludina dalībnieku atlasi jaunā Dakteru klaunu Reģionālajā skolā, kurā dalībniekus sagatavos patstāvīgam darbam ar bērniem Kurzemes un Latgales slimnīcu bērnu nodaļās. Biedrības pārstāvji aicina pieteikties ikvienu interesentu, iesūtot anketu līdz 17. oktobrim.

 • Sports un atpūta atgriežas telpās 0

  Noslēdzoties vasaras sezonai, arvien lielāka interese ventspilniekiem ir par iespēju sportot un atpūsties iekštelpās, un Olimpiskā centra Ventspils bāzēs iespējas realizēt savas vēlmes ir tiešām plašas, tiesa, jāņem vērā, ka tās darbojas dažādos drošības režīmos.

 • Tirgū noskaidros lielākā ķirbja īpašnieku 0

  Sestdien, 9. oktobrī Ventspils Vecpilsētas tirgū jau 20. reizi norisināsies ikgadējais pasākums ''Ķirbju šovs" un skrējiens pēc ķirbja. Turpinot tradīciju tiks noskaidroti šī gada lielākie, resnākie un krāsainākie ķirbji.

 • Slimnīcai piegādāta rokas rehabilitācijas robottehnoloģijas iekārta 0

  Ventspils slimnīcā norit aktīvi jaunās rehabilitācijas nodaļas būvniecības darbi, un vienlaikus tiek iegādāts aprīkojums, lai līdz jaunās nodaļas atklāšanai, kas plānota nākamā gada pirmajā pusē, speciālisti būtu mūsdienīgās iekārtas apguvuši un varētu pilnvērtīgi uzsākt darbu.

 • Koncertzālē «Latvija» skanēs programma «Atgriešanās Ventspilī» 0

  16. oktobrī plkst. 18 koncertzālē ''Latvija'' Ventspils Kamerorķestris, jauktais koris ''Ventspils'' un solisti diriģenta Aigara Meri vadībā atskaņos īpašu programmu, kas izskanēs kā turpinājums nu jau par tradīciju kļuvušajam koncertciklam ''Atgriešanās Ventspilī''.

 • «Ventspils reiss» aicina izmantot autobusus atbildīgi 1

  Pēdējo nedēļu laikā vērojama strauja epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanās. Pēc SPKC datiem laikā no 27.septembra līdz 3.oktobrim atklāto Covid-19 saslimšanas gadījumu skaits pieaudzis par 62,2 %, un nereti Covid 19 slimnieks pārvietojies arī ar sabiedrisko transportu, tādējādi palielinot inficēšanās risku pasažieru vidū.