Pirms gada

 • Balvu saņēmis projekts kurā līdzdarbojies arī Digitālais centrs 0

  Ceturtdien, 5. decembrī, tika noskaidroti šā gada tehnoloģiju nozares gada balvas ''Platīna pele 2019'' laureāti. Apbalvojumu kategorijā ''Valsts digitālā transformācija'' saņēma ''Oficiālā elektroniskā adrese'', kuras ieviešanā līdzdarbojies arī Digitālais centrs.

 • Uzņems Valkas-Valgas basketbolistus 0

  Pēc nedēļas pārtraukuma dalību Latvijas–Igaunijas līgā atsāks BK Ventspils basketbolisti, kas šodien savā laukumā uzņems komandu Valka-Valga/Maks&Moorits ar ventspilnieku Rodrigo Būmeisteru sastāvā.

 • Aicina jauniešus piedalīties konkursā «Ventspils 15 gados ES» 0

  1. maijā apritēja piecpadsmit gadi kopš Latvija ir kļuvusi par Eiropas Savienības (ES) dalībvalsti. Lai apkopotu šajos gados sasniegto, apzinātu Eiropas devumu Ventspils izaugsmei, Ventspils bibliotēka un Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils organizē foto konkursu jauniešiem ''Ventspils 15 gados ES''.

 • Ventspils atzīta par vienu no izcilākajiem tūrisma galamērķiem 6

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā nacionālā konkursa Veselības un labjūtes tūrisms Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu EDEN (European Destinations of Excellence) konferencē un apbalvošanas ceremonijā Ventspils pilsētas tūrisma piedāvājums tika atzīts par vienu no labākajiem, sniedzot iespēju un tiesības Ventspils pilsētai izmantot EDEN zīmola kvalitātes zīmi.

 • Notiks trešā Jauno tulkotāju skolas nodarbība 0

  Ventspils Izglītības pārvalde sadarbībā ar Augstskolu turpina tradīciju un jau otro reizi vidusskolēniem piedāvā nodarbību ciklu - Jauno tulkotāju skola. Šo sestdien, 7. decembrī plkst. 11 notiks jau 3. nodarbība, un to vadīs Ventspils Augstskolas asociētā profesore, tulkotāja un literatūrzinātniece Astra Skrabāne.

 • Jo ilgāk kalpo, jo mazāk riska 11

  Par to, kā savā ikdienā cenšas samazināt platsmasas patēriņu un radīt pēc iepsējas mazāk atkritumu, stāsta kustības Zero waste Latvija valdes loceklis Edmunds Cepurītis.

 • Bijām kārtīgi kuģa puikas 0

  Ikviena sieviete var pieteikties kādā no ekspedīcijas eXXpedition posmiem un doties ar jahtu okeānā, lai pētītu plastmasas piesārņojumu. Līdz šim vienīgā sieviete no Latvijas, kas guvusi šādu pieredzi, ir socioloģe Nita Jirgensone.

 • Par bisfenola A klātbūtni plastmasā 3

  Plastmasa, kuras ražošanā tiek izmantota tāda viela kā bisfenols A, ir īpaši kaitīga un var būtiski ietekmēt cilvēka veselību.

 • Atpūta tūristiem un māja kustoņiem 1

  Puse visu īpaši aizsargājamo dabas teritoriju Ventspils novadā atrodas lielākā Latvijas mežu apsaimniekotāja AS Latvijas valsts meži Ziemeļkurzemes reģiona rokās.

 • PVD aicina iedzīvotājus vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu 4

  Lai gan Latvijā pēdējo gadu laikā nav konstatēts neviens trakumsērgas gadījums dzīvniekiem, ņemot vērā trakumsērgas izplatību kaimiņvalstīs, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina iedzīvotājus regulāri veikt mājdzīvnieku vakcināciju pret trakumsērgu.

 • Volejbolisti aizvadīs divas mājas spēles 0

  Nedēļas nogalē, 7. un 8.decembrī, plkst. 14, Sporta hallē "Pārventa" divas noslēdzošās regulārās sezonas mājas spēles Latvijas Nacionālās līgas čempionātā aizvadīs volejbola klubs Ventspils, sestdien ar Kuldīgas novada komandu, bet svētdien ar Ozolnieku komandu.