Ventspils Pilsētas svētku organizatori aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus, kā arī  pašvaldības uzņēmumus un iestādes piedalīties svētku gājienā, kas notiks 3. augustā no plkst. 11.00 līdz 12.00 maršrutā – Lielais prospekts posmā no Katoļu līdz Brīvības ielai.

Kā ik gadu augusta pirmās nedēļas nogalē, Ventspils svin svētkus un šogad tiks atzīmēta pilsētas 700+34 dzimšanas diena. Bez tam 2024. gads pasaulē iezīmējas ar XXXIII vasaras Olimpiskajām spēlēm, kuras šogad notiek Francijas galvaspilsētā Parīzē no 26. jūlija līdz 11. augustam. Par godu Olimpiskajām spēlēm un Ventspils pilsētas svētkiem, notiks arī tradicionālais, iedzīvotāju un pilsētas viesu iecienītais svētku gājiens ar devīzi „KOŠĀK! JAUTRĀK! SKAĻĀK!”.

Pilsētas svētku gājienā aicināti piedalīties Ventspils pašvaldības uzņēmumi, dienesti, iestādes, filiāles, pārvaldes un citi. Veidojot atraktīvas darbinieku prezentācijas vai tehnikas parādes, uzņēmumi ne vien iepriecinās klātesošos, bet arī gūs iespēju prezentēt savu uzņēmumu un kolektīvu plašam skatītāju lokam. Kuplināt gājienu īpaši gaidīti arī Ventspils pilsētas iedzīvotāji un viesi, draugu un radu saimes.  

Pieteikties gājienam iespējams līdz 22. jūlijam e-pastā: svetku.gajiens@ventspils.lv, norādot uzņēmuma vai iestādes nosaukumu, atbildīgās personas kontaktinformāciju, informāciju par gājiena dalībnieku un tehnisko vienību skaitu, kā arī informāciju gājiena komentētājiem.

Papildu informācija pa tālr.: +371 26632410, kontaktpersona – Sigita Migoļa.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • 0
  Piciš Pirms 4 nedēļām

  Noiets etaps. Pagaišgad bija ļoti garlaicīgi. Katru gadu ir tas pats. Iespējams, 15 gadus atpakaļ bija interesanti, bet ne vairs tagad.

 • 0
  _āmen_ Pirms 4 nedēļām

  Āmen.

 • 0
  Heinrich Pirms 4 nedēļām

  "Pilsētas svētku gājienā aicināti piedalīties Ventspils pašvaldības uzņēmumi, dienesti, iestādes, filiāles, pārvaldes..."
  Aicināti?Drīzāk jau piedalīšanās ir obligāta.Citādi sekotu represijas no lembergistu vairākuma pilsētas domes.

 • -1
  lasma 2 Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Nezinu gan, arī strādāju pašvaldības iestādē, man neviens nav spiedis iet gājienā, neesmu gājusi un no darba arī neesmu atlaista, nevajag runāt to ko nezin.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: