8. martā plkst. 19 teātra namā ''Jūras vārti'' SIA ''Kurzemes filharmonija'' aicina uz koncertu ''Meklējiet sievieti!''. Koncertā piedalās solistes Aija Vītoliņa, Elza Rozentāle, Annija Putniņa, Māra Upmane-Holšteine, Ventspils Kamerorķestris, jauktais koris ''Ventspils'' un instrumetālā grupa.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs un diriģents – Aigars Meri. Koncertprogrammā rokmūzikas un popmūzikas dziesmas, kurām īpaši šī koncerta izpildītāju sastāvam aranžijas veidojuši Ginta Rūse un Emīls Zilberts.

Aleksandra Dimā (tēva) romānā “Parīzes mohikāņi” (1854) sastopamā un kulta statusu ieguvusī frāze Cherchez la femme, pardieu! Cherchez la femme! (latv. Meklējiet sievieti, Dieva dēļ! Meklējiet sievieti!) ir saistīta ar kriminālnozieguma motīva atklāšanu, kur vainojama sieviete…

Mūzikā sievietes balss vienmēr ir bijusi virzītājspēks un simbols. Daudzas dziesmas, pateicoties izcilām interpretācijām un fenomenālām balsīm, kļuvušas par neatņemamu mūzikas vēstures sastāvdaļu.

Koncertā būs iespēja dzirdēt skaņdarbus, ko izpildījusi rokenrola karaliene Tīna Tērnere, popa dieviete Šēra, iespaidīgās balss īpašniece Doloresa O'Riordana, leģendārā britu dziedātāja Eimija Vainhausa, ekscentriskas elegances simbols Enija Lenoksa, kantrīmūzikas ikona Dollija Pārtone, Ņujorkas indīroka seja Karena O (Kārena Lī Orzoleka) no grupas ''Yeah Yeah Yeahs'' un citas talantīgas dziedātājas.

Koncertu organizē SIA ''Kurzemes filharmonija'', finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Informējam, ka iepriekš 8. marta koncerts ''Meklējiet sievieti!'' bija plānots koncertzālē ''Latvija'', tomēr tehnisku iemeslu dēļ tas tika pārcelts uz teātra namu ''Jūras vārti''. Iepriekš iegādātās biļetes derīgas un pielāgotas teātra nama skatītāju zālei. Tālrunis informācijai: +371 25773303

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • -1
  Pilsēta 06.03.2023, 10:58:32

  Nu re lielā pils pilsētas centrā jūk un brūk, ka pat koncerti vairs tur nevar notikt. Uzcelt mākam, bet uzturēt tehniskā kārtībā nepietiek vēlmes un prasmes vai arī finanšu.

 • 0
  Covid 19-24.ventspils.lv 06.03.2023, 12:42:07

  Tāpat drīz sabruks lembergisms kā sistēma.

 • -4
  Marta P 06.03.2023, 15:02:56

  Paskaties koncertu plānu - tur notiek daudz dažādu koncertu. Bet ne visi tur iederas.

 • -2
  KFilharmonija 07.03.2023, 11:23:42

  Labdien! Koncertzāle "Latvija" ir teicamā tehniskā stāvoklī un būvēta augstvērtīgiem akustiskajiem koncertiem. Koncerta "Meklējiet sievieti!" mēģinājumu laikā tika secināts, ka izvēlētā repertuāra skanējums ir jaudīgāks un tam nepieciešama plašāka apskaņošana. Tehniski tas ir iespējams teātra namā "Jūras vārti" lielajā zālē, un tieši tāpēc koncerts arī tika pārcelts.
  Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas un pielāgotas teātra nama “Jūras vārti” skatītāju zālei. Laipni lūgti uz koncertu!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: