Svētdien, 31. maijā, plkst. 18.00 teātra namā „Jūras vārti” Ventspils deju ansambļa „Liedags” deju kolektīvi un senioru deju kopa „Brīzīte” aicina uz deju uzvedumu „Sprīdītis”, kuru dejotāji un vadītāja Inga Liepiņa ir veidojuši pēc Annas Brigaderes pasaku lugu motīviem.

Jau vairākus gadus  „Liedaga”  un „Brīzītes”  vadītāja Inga Liepiņa kopā ar saviem dejotājiem ir ieviesusi tradīciju jaunā, mūsdienīgā formā ar tautiskiem akcentiem iestudēt deju uzvedumus, kuri ir veidoti pēc pasaku motīviem. Iepriekšējos gados ir izdejoti uzvedumi „Sniega karaliene”, „Kaķīša dzirnavas”, „Zelta kāzas”, „Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, kuri ieguvuši skatītāju nedalītas simpātijas un labas atsauksmes.

 

Kādēļ šogad, sezonai noslēdzoties, izvēlēts tieši „Sprīdītis”? Vai reiz katrs no mums nav juties kā Sprīdītis, kas dodas pasaulē laimi meklēt, lai pārliecinātos, ka Laimīgā zeme ir mājas. Ceļā satiekot dažādus tēlus un cilvēkus, pārvarot šķēršļus, Sprīdītis labāk iepazīst sevi un pasauli. Atgriežoties mājās, viņš ir pārliecināts, ka „nekur nav tik labi, kā mājās” .

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: