31. maijā Ventspilī notiks mazo ventspilnieku, iespējams, gaidītākais gada pasākums – Bērnu svētki, kuros aci pret aci varēs satikt iemīļotos TV raidījuma „Kas te? Es te!” varoņus.

 

Viss sāksies ar svētku gājienu plkst. 11.30 pie Ventspils Lielā laukuma (pa Lielo prospektu tas turpināsies līdz pat Bērnu pilsētiņas svētku skatuvei).


No plkst. 12.00 Bērnu pilsētiņā skanēs dažādi koncerti, kurus vadīs LTV raidījuma „Kas te? Es te!” varoņi – Lupe (aktrise Līga Zeļģe), Drāšu vīriņš (aktieris Enriko Avots) un Koka vīriņš Konstantīns (aktieris Dzintars Krūmiņš). Uzstāsies popstudija „Jūras akmentiņi”, Ventspils Centra sākumskolas vokāli instrumentālā grupa „Jautrie draugi”, mūsdienu deju studija „Prieks”, mūzikas studijas „Mazā Prinča planētas” vokālais ansamblis, deju ansamblis „Liedags” (sagatavošanas un bērnu, deju kolektīvi), Jaunrades nama deju studijas „Scorpions” audzēkņi, Liepājas Em. Melngaiļa mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris, Ventspils pūtēju orķestris, Ventspils pirmsskolu, skolu un Mūzikas skolas audzēkņi un dziedātāji no popstudijas „Dzintariņi”.


Bērnu pilsētiņā būs iespēja rotaļāties ar pasaku tēliem, jāt ar ponijiem, spēlēt dažādas spēles un darboties radošajās darbnīcās. Svētku apmeklētāji varēs uzzināt, kādas sajūtas ir bezsvara stāvoklī, varēs arī uzzināt ko vairāk par zobiņu kopšanu, zobgraužiem un redzēt zobārstu kabinetu uz riteņiem.


Savas emocijas varēs iemūžināt īpašajā fotosalonā, bibliotēkas stendā kopā ar Sīpoliņu varēs lasīt un apskatīt jaunākās bērnu grāmatas, muzeja stendā varēs apdrukāt līdzpaņemto krekliņu, cepurīti vai lakatiņu ar latvju zīmītēm, bet pie dabas skatuves būs iespēja spēlēt īstās meža spēles.


Savukārt plkst. 15.00 Bērnu parkā „Fantāzija” bērnus un vecākus priecēs teatrāli muzikāla izrāde „Visi kopā”, kurā redzēsim aktieris Jāni Reini, Enriko Avotu, Helēnu Vasiļevsku un Armandu Ekštetu.


Bērnu svētku sarīkojumus vadīs Karlsons (Indra Vītiņa) un Disneja tēli Mikijs, Minija, Donalds un Deizija no radošās apvienības „Pārsteigumu karuselis”.

Paskāumu programmu iespējams apskatīt šeit!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: