25. augustā ap plkst. 21:00 Ventspils novadā, Ugāles pagastā kopīgas alkohola lietošanas laikā kāds vīrietis iedeva savu bankas karti un PIN kodu paziņam, 2000. gadā dzimušam jaunietim, un lūdza no kartes noņemt 50 eiro.

Tā vietā, lai jaunietis no kartes noņemtu minētos 50 eiro, jaunietis noņēma 1750 eiro. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu vai nelikumīgu izmantošanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Valsts policija aicina būt piesardzīgiem, uzticot citām personām savas mantas un personas datus.

29.augustā ap plkst. 13:40 Ventspils novadā, Zlēku pagastā 1968. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Audi, būdams alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas. Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kurā izmeklēšana jau ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Saskaņā ar Krimināllikuma 262. panta 1. daļu, par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola ietekmē, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.

Tāpat konstatēts, ka automašīnām atradās vīrieša sieva, kurai arī konstatēts alkohola reibums. Diemžēl laulātais pāris, izvēloties automašīnu vadīt bez tiesībām un dzērumā, pakļāva riskam ne vien sevi, bet arī savus nepilngadīgos bērnus, kuri arī atradās automašīnā. Ņemot vērā to, ka vecāki, būdami alkohola reibumā, nespēja parūpēties par saviem bērniem, 6 un 8 gadus veciem zēniem, viņi tika nodoti radinieka aprūpē. Mātei ir noformēts protokols par bērna aprūpes pienākuma nepildīšanu.

25. augustā ap plkst. 20:00 Ventspilī, Lielajā prospektā 1951. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Volkswagen Caddy, būdams 0,90 promiļu reibumā. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

27. augustā ap plkst. 02:33 Ventspilī, Kuldīgas ielā 1988. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Chrysler Voyager, būdams 1,84 promiļu reibumā. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

29. augustā ap plkst. 10:00 Ventspilī, Jūras ielā 1978. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Mitsubishi, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrieša izelpā konstatētas 0,98 promiles alkohola. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

26. augustā ap plkst. 16:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā, Usmas pagastā, iekļūstot kādā no ēkām, nozagts motocikls. Turpat netālu konstatēts, ka no neaizslēgtas garāžas ir nozagtas dažādas mantas. Tajā pašā dienā ap plkst. 16:00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Tārgales ielā nozagta somiņa, kura bija atstāta bez uzraudzības uz soliņa. 28. augustā ap plkst. 09:00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ances pagastā no kādas mājas kāpņu telpas ir nozagts velosipēds, kurš nebija pieslēgts. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi.

27. augustā ap plkst. 15:30 Ventspilī, Dzintaru ielā 1963. gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli Mercedes Benz, uzbrauca šķērslim, sabojājot metāla nožogojumu un ceļazīmi. Vīrietis pēc negadījuma aizbrauca no notikuma vietas, taču viņa personība tika noskaidrota. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

27. augustā ap plkst. 15:40 Ventspilī, Blaumaņa ielā Ventspils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti, kurš pārvietojās ar automašīnu Ford Mondeo. Vīrietis transportlīdzekli vadījis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

 

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  Ena 10.09.2017, 22:08:38

  Zlēku pagastā 1968. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Audi, būdams alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas.
  Ak, valoda ! Tā vien šķiet, ka VB raksta autors nav draugos ar latviešu valodu.

 • 0
  prof.Preobraženskis. 11.09.2017, 05:21:23

  Jā,vajadzēja gan kruķu iesniegto informāciju pirms publicēšanas pārtulkot cilvēku valodā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: