Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes elektronikas studiju programmas studentu grupa apmaiņas programmas ietvaros viesojās Hannoveres Tehniskajā augstskolā.

Septembrī Ventspils Augstskolā profesora Jāņa Harjas vadībā bija ieradusies studentu grupa no Hannoveres Tehniskās augstskolas. Profesors Jānis Harja vizītes ietvaros lasīja lekciju kursu “Inženierzinātņu starptautiskie aspekti”, kuru klausījās gan Hannoveres Tehniskās augstskolas, gan arī Ventspils Augstskolas studenti.

Hannoveres Tehniskās augstskolas studentu grupa vizītes laikā iepazinās ar Ventspils Augstskolu, apmeklēja Ventspils Starptautisko radioastronomijas centru Irbenē, viesojās tādos Ventspils uzņēmumos kā SIA “”Ventspils Naftas” termināls”, SIA “Hansamatrix” un SIA “Bucher Municipal”. Studenti no Hannoveres atzinīgi novērtēja Ventspils pilsētu un tās Zilā karoga pludmali.

Ventspils Augstskolas studentu grupa oktobrī devās atbildes vizītē uz Hannoveres Tehnisko augstskolu, kur viesojās Mašīnbūves un bioinženierijas fakultātē, kā arī Elektrotehnikas un informācijas tehnoloģiju fakultātes laboratorijās un kur iepazinās ar studentu veiktajiem projektiem. Studenti apmeklēja arī Volkswagen rūpnīcu un tai blakus esošo auto izstāžu kompleksu Autostadt Volfsburgā, kā arī iepazina Hannoveres pilsētu un tās kultūru.

Uz Hannoveri devās Ventspils Augstskolas bakalaura studiju programmas “Elektronika” studenti Jevgēnijs Černovs, Raivis Dirda, Renārs Mičulis, Klāvs Reinis Ozols, Ernests Brēdiķis, kā arī bakalaura studiju programmas “Datorzinātnes” studenti: Raitis Ralfs Vecmanis un Henriks Apsītis. Grupu vadīja Ventspils Augstskolas Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra inženieris un Informācijas tehnoloģiju fakultātes lektors Mārcis Donerblics.

Savstarpēju studentu grupu apmaiņu paredz Ventspils Augstskolas un Hannoveres Tehniskās Augstskolas noslēgtais sadarbības līgums.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: