Vadošais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Ventspils ostā, kā arī viens no šīs nozares līderiem visā Baltijas jūras reģionā SIA „„Ventspils nafta” termināls” (VNT) uz noteiktu laiku aicina darbā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU/-i.

Ja vēlies sevi pilnveidot drošības jomā, kā arī atstāt savu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā, tad tieši tevi mēs meklējam:

Ikdienas pienākumi:

  • aktīvs atbalsts un sadarbība drošības jomā ar visiem uzņēmuma darbiniekiem un apakšuzņēmējiem, kuri veic darbus VNT,

  • darba aizsardzības sistēmas uzturēšana un pilnveidošana,

  • starptautisku un Latvijas uzņēmumu „labās prakses piemēru” ieviešana VNT,

  • drošības ziņojumu ikdienas koordinēšana un aktīva līdzdalība neatbilstību novēršanā,

  • uzņēmuma interaktīvās elektroniskās apmācības attīstība darba aizsardzības, drošības un ugunsdrošības jautājumos.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība darba aizsardzībā,

  • par priekšrocību uzskatīsim pieredzi darba aizsardzības amatā lielā, industriālā uzņēmumā un zināšanas būvniecības jomā;

  • labas zināšanas darba aizsardzības normatīvajos aktos un starptautiskajos standartos;

  • laba izpratne par ugunsdrošības un sprādziena bīstamības riskiem darbā ar viegli uzliesmojošiem produktiem,

  • spēja analītiski domāt un pieņemt lēmumus, paust savu viedokli un uzņemties atbildību, kā arī prasme publiski uzstāties,

  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas

  • teicamas saskarsmes prasmes, pozitīva, radoša, un enerģiska attieksme pret darbu,

  • teicamas zināšanas datora lietošanā un programmatūrās.

Piedāvājam:

  • dinamisku un aktīvu ikdienu,

  • līdzdalību radošu projektu īstenošanā drošības jomā,

  • apgūt zināšanas un pieredzi starptautiskā uzņēmumā, kurā drošība prasību nodrošināšana ir balstīta uz veiksmīgu starptautisku uzņēmumu pieredzi un Rietumeiropas standartiem,

  • darbu uzņēmumā, kurš ne tikai atzīts par vienu no zaļākajiem termināļiem Latvijā, bet arī, kurš ir izvirzījis drošību un stingru drošības prasību ievērošana par vienu no savas darbības pamatelementiem,

  • sociālās garantijas,

  • veselības apdrošināšanu,

  • profesionālās apmācības iespējas un starptautiskās labās prakses apgūšanu.

Ja uzskati sevi par piemērotu pretendentu, gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Darba aizsardzības speciālists”līdz š. g. 28. martam, nosūtītu uz e-pasta adresi: ani@vnt.lv.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 636 66398 (kontaktpersona: personāla apmācības un attīstības speciāliste Anna Ivanova).

Ja Tava kandidatūra pēc pieteikuma perioda beigšanas iekļūs nākamajā atlases kārtā, sazināsimies ar Tevi telefoniski vai pa e-pastu 7 darba dienu laikā.

Lasi vēl

Komentāri (0)