Viltota alkohola dēļ Latvijas ekonomika katru gadu zaudē 20 miljonus eiro (0)
Viltota nelegālā alkohola dēļ Latvijā katru gadu tiek zaudēti 20 miljoni eiro, kas ir apmēram 9% no kopējā stipro alkoholisko dzērienu un vīna pārdošanas apjoma.
Vējš 3.22 m/s
Vējš 3.22 m/s
Viltota nelegālā alkohola dēļ Latvijā katru gadu tiek zaudēti 20 miljoni eiro, kas ir apmēram 9% no kopējā stipro alkoholisko dzērienu un vīna pārdošanas apjoma.
Ventspils muzejs gatavojas Pilsētas svētkiem un jau no 2.augusta Livonijas ordeņa pilī strādās Starptautiskās ziedu kārtotāju Ritas Garaissils skolas audzēkņi, kas pils vidē radīs savus eksāmenu darbus. Floristikas objekti, kas vienmēr ir pārsteidzoši, būs skatāmi tikai Pilsētas svētku laikā no 5.-7.augustam.
Basketbola klubs Ventspils pagarinājis sadarbību ar amerikāņu aizsargu Villiju Dīnu, kurš komandai pievienojās pagājušās sezonas beigās un kļuva par vien no ventspilnieku līderiem.
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis piedalīsies zinātnes un tehnoloģiju muzeja "Kurzemes Democentrs" ēkas jaunbūves atklāšanā Ventspilī.
Šī gada pirmajā pusgadā par Valsts valodas likuma neievērošanu pie administratīvās atbildības sauktas 180 personas, informēja Valsts valodas centrs (VVC).
Pagājušajā gadā Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD) saņēma 109 iesniegumus, lai iepriekš sodītām personām ļautu strādāt izglītības iestādēs, liecina IKVD publiskais pārskats par 2015.gadu.
Neraugoties uz Latvijas Republikas Satversmes tiesas neseno lēmumu, kurā tā atzinusi par nepamatotu biedrības „Sabiedrība par atklātību „Delna” iesniegto pieteikumu par valsts Ventspils mūzikas vidusskolas projekta iesniegšanu emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta projektu konkursā, Delna atkārtoti tendenciozi turpina valdības vietā „lemt” un izplatīt savu versiju par emisijas kvotu naudas, viņuprāt, pareizo pielietojumu.
Atsaucoties uz laikraksta publikācijām un lasītāju viedokļiem saistībā ar ārsta un pacienta savstarpējo saskarsmi, viedokli pauž Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenā ārsta vietniece medicīniskā darba kvalitātes jautājumos Linda Mičule.