Ventspils Livonijas ordeņa pilī tika parakstīts Civiltiesiskais līgums starp pašvaldības SIA „ŪDEKA” un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA), kā arī būvniecības un būvuzraudzības līgumi par projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta” īstenošanu.

Svinīgajā pasākumā piedalījās CFLA vadība, Ventspils pilsētas domes pārstāvji, pašvaldības SIA „ŪDEKA” vadība un darbinieki, kā arī atklāto būvniecības un būvuzraudzības iepirkumu konkursu uzvarētāju pārstāvji.

Pirmo reizi Civiltiesiskā līguma parakstīšana tika organizēta elektroniski, un šo procesu klātesošie varēja vērot ekrāna.

Projekta VI kārta tiks realizēta 2014. - 2020. gada Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda plānošanas perioda ietvaros, saskaņā ar Ministru kabineta 21.06.2016. noteikumiem Nr.403 „Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 5.3.1.specifiskā atbalsta mērķa „Attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt pieslēgšanās iespējas” īstenošanas noteikumiem”.

Projekta VI kārtas ietvaros plānota kanalizācijas tīklu paplašināšana 2,16 km un ūdensapgādes tīklu pārbūve un paplašināšana 1,6 km ielas tīklu kopgarumā 5 posmos Ventspils pilsētas ielās un to daļās, kas nodrošinās ūdenssaimniecības pakalpojumu pieejamību līdz 98,5% no pilsētas iedzīvotāju skaita.

Projekta īstenošanas laiks noteikts 60 mēneši no Civiltiesiskā līguma parakstīšanas, jeb no 2017.gada 21.marta līdz 2021.gada 21.martam.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: