Pirmdien, 7. aprīlī, notika pašvaldības SIA ŪDEKA iedzīvotāju informācijas diena, kas veltīta tēmai Ūdenssaimniecības sakārtošana Krievlaukos un D-Rietumu rajonā. Šī informācijas diena bija apmeklētākā pēdējo gadu laikā.

Informācijas dienas apmeklētāji pārsvarā bija Krievlauku iedzīvotāji, kuri interesējās par savu īpašumu pieslēgšanu centralizētajiem tīkliem, kas šogad tiks izbūvēti viņu dzīvojamo māju ielās. Tā kā pirmos būvdarbus Krievlaukos plānots uzsākt jau šonedēļ, iedzīvotāji aktīvi iesaistījās diskusijās un uzdeva jautājumus gan par maģistrālo tīklu izbūvi un ielu segumiem, gan par savā īpašumā veicamajiem darbiem un, protams, izmaksām, lai turpmāk varētu izmantot centralizētos ūdenssaimniecības pakalpojumus.

 

Marta beigās pašvaldības SIA ŪDEKA visiem potenciālajiem klientiem Krievlaukos un D-Rietumu rajonā izsūtīja speciāli sagatavotu bukletu, kurā pa soļiem paskaidrota kārtība, kādā veicama sava īpašuma pieslēgšana izbūvētajiem tīkliem. Daļa iedzīvotāju (aptuveni trešā daļa), iepazinušies ar šo kārtību, jau līdz informācijas dienai bija paspējuši uzrakstīt un iesniegt pašvaldības SIA ŪDEKA iesniegumu, kas apstiprina vēlmi pieslēgt savu īpašumu centralizētajiem tīkliem, taču vakar to bija iespējams izdarīt arī informācijas dienas apmeklētājiem.

 

Uzņēmums aicina ar jautājumiem saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi, pieslēgumu izveidi un citām neskaidrībām vērsties pie uzņēmuma speciālistiem.

 

Pirmie būvdarbi šonedēļ tiks uzsākti Krievlaukos, Vidusceļā, bet nākošnedēļ plānots darbus uzsākt Piejūras kempinga rajonā – Vasarnīcu ielā (Riņķu – Mētru).

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: