Tēma: Pludmales volejbols

 • Aizvadīts Jūras kauss pludmales volejbolā 0

  Ventspils pludmales volejbola stadionā notika "Latvijas pludmales 2021" posms pludmales volejbolā, kas notiks Jūras svētku programmas ietvaros. Sacensībās piedalījās 15 komandas.

 • Notiks jūras svētku kauss pludmales volejbolā 0

  Sestdien, 10. jūlijā plkst. 10 Ventspils pludmales volejbola stadionā notiks "Latvijas pludmales 2021" posms pludmales volejbolā, kas notiks Jūras svētku programmas ietvaros.

 • «Bloka» meitenēm U-20 vecuma grupā trešā vieta 2

  No 30. jūnija līdz 1. jūlijam Ventspils pludmales volejbola stadionā notika Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola posmi U-18 un U-20 vecuma grupās jauniešiem un jaunietēm. U-18 vecuma grupā jauniešiem sacensībām piedalījās 17 pāri, bet jaunietēm 33 pāri. U-20 vecuma grupā jauniešiem sacensībās piedalījās 21 pāris, bet jaunietēm 19 pāri.

 • Pludmales volejbols turpina attīstīties 0

  Ventspilī volejbola bumbas dauzīšana pludmales smiltīs bijusi populāra vienmēr, bet runā, ka pirmie tīklu stabi tā saucamajā ''bedrītē'' parādījušies pagājušā gadsimta otrajā pusē. Bedrītē iesākumā bija pieejams viens laukums vēlāk divi, bet pludmales volejbola popularitāte turpināja augt un bija nepieciešama nopietnāka paplašināšanās.

 • Pludmales volejbola laukumi sagatavoti sezonai 0

  Visi pilsētas brīvpieejas pludmales volejbola laukumi ir sagatavoti sezonai un gaida aktīvos sportotājus. Pludmales volejbola laukumos ir uzlikti volejbola tīkli, savilktas laukumu līnijas un sagatavots smilts segums.

 • Var sportot brīvā dabā 0

  Šobrīd Ventspilī brīvā dabā var nodarboties ar daudzām sportiskajām aktivitātēm – skriešanu, soļošanu, nūjošanu, skrituļošanu, vingrošanu, tenisu, badmintonu, dažādiem spēka vingrojumiem un noteikti braukt ar velosipēdu.

 • Noslēgusies pludmales volejbola sezona 0

  Ventspils pludmales volejbola laukumos ir noslēgusies vasaras sezona. Tuvākās nedēļas laikā pludmales volejbola laukumos, kā arī pludmales volejbola stadionā tiks noņemts inventārs.

 • Pasniegti Ventspils pilsētas domes Atzinības raksti 0

  Sestdien, 11. jūlijā, tika pasniegti Ventspils pilsētas domes Atzinības raksti Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas ekonomikas skolotājai Anitai Jozus un biedrības ''Ventspils pludmales volejbola klubs ''Bloks'''' dibinātājam, valdes priekšsēdētājam un trenerim Ainaram Sokam.

 • Jūras svētki Ventspilī būs 24

  Sestdien, 11. jūlijā atzīmēs Jūras svētkus. Svētku aktivitātes šogad noritēs pavisam netradicionāli - koncerti, sporta aktivitātes, darbnīcas un izklaides notiks vairākās vietās pilsētā, galvenokārt piejūras zonā.