Tēma: Pārgājiens

 • Pārgājienā varēs iepazīt Zlēkas 0

  3. martā Zlēkās notiks pārgājiena svētki ''Latvijas Izaicinājums 2024'' maršruta ''Zlēku izzinātājs'' atklāšanas ietvaros. Pasākuma organizatori parūpējušies, lai piedalīties varētu ikviens.

 • Lāčplēša dienā aicina doties pārgājienā 0

  Par godu Lācplēša dienai, 11. novembrī plkst. 11 visi interesenti tiek aicināti piedalīties piejūras un meža pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pludmales volejbola stadionā, kur arī notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

 • Būs iespēja doties pārgājienā 1

  Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 1. oktobrī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties meža un piejūras pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Staldzenes stāvkrasta pludmales stāvlaukuma, kurā notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

 • Latvijas valsts meži aicina doties izzinošā pastaigā 0

  AS “Latvijas valsts meži” (LVM) dabas liegumā “Užava” 2021. gadā uzsāka apjomīgus mežaino piejūras kāpu un pelēko kāpu atjaunošanas darbus 170 hektāru platībā. Darbiem tuvojoties noslēgumam, 11. augustā notiks izzinoša pastaiga, kuras laikā ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par veiktajiem darbiem un to nozīmi, kā arī iepazīt Baltijas jūras piekrastei raksturīgos kāpu biotopus.

 • Divi jaunieši dodas pārgājienā pāri Latvijai 3

  Laika posmā no 14. jūlija līdz 1. augustam divi jaunatnes darbinieki - Jēkabs Dzenītis un Dāniels Liecis - 18 dienu laikā šķērsos Latviju, noejot vairāk nekā 600 kilometrus, dodoties no Zilupes līdz Ventspilij.

 • Aicina uz Lieldienu pārgājienu 1

  Otrajās Lieldienās, 10. aprīlī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties pārgājienā, lai aktīvi pavadītu dienu pie dabas. Dalībnieku pulcēšanās un iepazīstināšana ar maršrutu notiks pie Jūrmalas parka, Loču ielā 28.

 • Taka apvieno Ugāli un ugālniekus 0

  Nedēļas nogalē Ugālē tika atklāta pastaigu taka, kuru iziet, iepazīstot simtgadīgo mežu, ainaviskās gravas un pagasta vēsturi, aicināts ikviens. Taču takas izveide ir stāsts par to, kas notiek, kad pie baltas lapas kopā apsēžas vietējie un ir kāds, kurš dod impulsu un zināšanas.

 • Aicina doties pārgājienā 0

  13. novembrī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties piejūras un meža pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pludmales volejbola stadionā, kur arī notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

 • Aicina piedalīties meža un piejūras pārgājienā 3

  Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 24. septembrī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties meža un piejūras pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Staldzenes stāvkrasta pludmales stāvlaukuma, kurā notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

 • Zlēkās notiks “Lakstīgalu nakts” pārgājiens 0

  13. maijā astoņos vakarā Zlēkās sāksies pārgājiens Lakstīgalu nakts - septiņu astoņu kilometru gājienam jāpulcējas muižas parkā, lai pēc tam, ejot gar Ventmalu, izbaudītu pavasara nakts romantiku ar lakstīgalu treļļiem.

 • Devās pavasara pārgājienā 0

  Ventspils Invalīdu biedrības sporta pulciņa aktīvisti devies pārgājienā, turpinot fiziskās aktivitātes Eiropas finansētā projektā Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī ietvaros.

 • Ugālē notiks «Taku izaicinājuma» posms 0

  23. aprīlī Ugālē no plkst. 13 līdz 16 visi interesenti tiek aicināti uz Ventspils novada ''Taku izaicinājumu'', kur būs iespējams izstaigāt dabas taku ''Ugāles gravas''.

 • Aicina doties Lieldienu pārgājienā 0

  Otrajās Lieldienās, 18. aprīlī, visi interesenti aicināti doties Lieldienu pārgājienā Ventspils apkārtnē. Pārgājiens ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties, iespēja izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus.

 • Aicina piedalīties meža pārgājienā 0

  Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 25. septembrī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties meža pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Būšnieku ezera laivu bāzes.

 • «Mana jūra» aicina uz izzinošām diskusijām un kopradi bākā 0

  Kampaņa ''Mana jūra'' savas desmitgades pastāvēšanas vasarā aicina interesentus uz Ovišu bāku, kur 17. un 18. jūlijā nosrisināsies darbnīcas, koncerts, kā arī diskusija par jūras piesārņojošajiem atkritumiem un to ietekmi uz vidi.